TTA

PREZENTARE
REZULTATE
PROGRAM VIITOR
LOT JUCĂTORI
STATISTICI JUCĂTORI
Sediu Ilfov
Țară
Website LigaCompaniilor.ro/TTA
Fondată 2009
Teren Alexandreea
2021
2020
2019/20
2018
2016/17
2016
2015

VITRINA CU TROFEE

• campioană: Campionatul Companiilor (2019/20 + 2016/17), Superliga Companiilor (2021 + 2020 + 2018), Cupa Constructorilor (2016 + 2015)

• trofeul de fidelitate: Cupa Constructorilor (2010)

• MVP: Tănase Mușat (Superliga Companiilor 2021), Emilian Hulubei (Campionatul Companiilor 2019/20), Florian-Antonie Rusie (Superliga Companiilor 2018), Sorin-Gabriel Drăgan (Superliga Companiilor 2015 + Cupa Constructorilor 2015), C-tin Cătălin Munteanu (Superliga Companiilor 2020 + Campionatul Companiilor 2016/17 + Cupa Constructorilor 2016), Alexandru Nechita (Superliga Companiilor 2012), Marian Matei (Cupa Constructorilor 2011)

• golgheter: Florian-Antonie Rusie (Campionatul Companiilor 2019/20 + Cupa Companiilor 2020), Sorin-Gabriel Drăgan (Campionatul Companiilor 2.Liga 2015/16 + Cupa Constructorilor 2016), Daniel Olteanu (Cupa Constructorilor 2012)

• cel mai bun portar: Silviu-Eduard Dumitrache (Superliga Companiilor 2019), Cătălin-Nicolae Acostăchioaie (Cupa Companiilor 2017), Dragoș-Cătălin Crăciunescu (Cupa Constructorilor 2011)

• cel mai bun fundaș: Robert-Florin Cristea (Campionatul Companiilor 2018/19)

PALMARES

- București -

Campionatul Elitelor LIGA-Pro (1 ed)
» loc 3/8 (2021)

Campionatul Companiilor 1.Liga (10 ed.)
» loc 1/16 (2019/20) + loc 2/16 (2018/19) + loc 4/16 (2017/18) + loc 1/16 (2016/17) + loc 12/14 (2014/15) + loc 5/14 (2013/14) + loc 10/12 (2012/13) + loc 8/12 (2012) + loc 6/10 (2011-2) + loc 4/8 (2011-1)

Campionatul Companiilor 2.Liga (1 ed.)
» loc 2/18-sezon reg. și loc 2/8-Play-off (2015/16)

Cupa Companiilor (7 ed.)
» loc 2/12 (2020) + sferturi/20 (2018) + loc 2/16 (2017) + loc 4/16 (2016) + grupe/32 (2015) + sferturi/40 (2014) + optimi/32 (2013)

Cupa Constructorilor (10 ed.)
» loc 1/8 (2016) + loc 1/8 (2015) + semifinale/6 (2013) + loc 3/16 (2012) + loc 3/12 (2011-2) + sferturi/20 (2011-1) + optimi/24 (2010-2) + sferturi/18 (2010-1) + grupe/13 (2009/10) + sferturi/12 (2009)


- România -

Superliga Companiilor (8 ed.)
» loc 1/12 (20210) + loc 1/5 (2020) + loc 4/12 (2019) + loc 1/10 (2018) + grupe/16 (2017) + loc 3/12 (2016) + loc 2/16 (2015) + loc 2/8 (2012)

Cupa Unirii (2 ed.)
» grupe/8 (2016) + grupe/8 (2015)

mie, 02/06/2021 19:40
Gemini Solutions
4 2
TTA
mie, 02/06/2021 19:40
Gemini Solutions
4
2
TTA
Alexandreea sâm, 22/05/2021 12:00
Marco Vet
2 6
TTA
sâm, 22/05/2021 12:00
Alexandreea
Marco Vet
2
6
TTA
| avans
Alexandreea mie, 19/05/2021 21:20
TTA
6 4
Tuborg
mie, 19/05/2021 21:20
Alexandreea
TTA
6
4
Tuborg
Alexandreea mie, 12/05/2021 20:30
Catena Racing Team
1 1
TTA
mie, 12/05/2021 20:30
Alexandreea
Catena Racing Team
1
1
TTA
| restanță
Alexandreea mie, 05/05/2021 18:50
Printerr
5 0
TTA
mie, 05/05/2021 18:50
Alexandreea
Printerr
5
0
TTA
| neprezentare
Alexandreea mie, 21/04/2021 20:30
TTA
0 0
Groupe Renault
mie, 21/04/2021 20:30
Alexandreea
TTA
0
0
Groupe Renault
| "masa verde" (0-5 ambele echipe)
Alexandreea mie, 07/04/2021 18:00
TTA
5 1
Royal Car
mie, 07/04/2021 18:00
Alexandreea
TTA
5
1
Royal Car
Alexandreea mie, 24/03/2021 20:40
TTA
5 3
Gemini Solutions
mie, 24/03/2021 20:40
Alexandreea
TTA
5
3
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 17/03/2021 19:00
TTA
1 2
Marco Vet
mie, 17/03/2021 19:00
Alexandreea
TTA
1
2
Marco Vet
Alexandreea mie, 10/03/2021 21:30
Tuborg
2 4
TTA
mie, 10/03/2021 21:30
Alexandreea
Tuborg
2
4
TTA
Alexandreea vin, 05/03/2021 19:30
TTA
6 5
Printerr
vin, 05/03/2021 19:30
Alexandreea
TTA
6
5
Printerr
Alexandreea mie, 24/02/2021 19:50
Groupe Renault
1 4
TTA
mie, 24/02/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
1
4
TTA
Alexandreea mie, 17/02/2021 20:40
TTA
3 3
Catena Racing Team
mie, 17/02/2021 20:40
Alexandreea
TTA
3
3
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 10/02/2021 18:50
Royal Car
0 3
TTA
mie, 10/02/2021 18:50
Alexandreea
Royal Car
0
3
TTA
LOTUL DE JUCĂTORI
## Portari
## Angajați
## Interni
23
Alexandru-Vladimir DRĂGHICI
Vârstă 42 Țară
2
Bogdănel-Ionuț MICU
Vârstă 42 Țară
21
Cătălin-Nicolae ACOSTĂCHIOAE
Vârstă 42 Țară
7
Constantin-Cătălin MUNTEANU
Vârstă 42 Țară
3
Costinel-Sorin MANEA
Vârstă 45 Țară
69
Emilian HULUBEI
Vârstă 42 Țară
4
Florian-Antonio RUSIE
Vârstă 28 Țară
Ionuț-Iulian MÂNDRU
Vârstă 35 Țară
13
Marius GHEORGHE
Vârstă 38 Țară
6
Mihail-Laurențiu NĂSTĂSOIU
Vârstă 43 Țară
9
Paul CROITORU
Vârstă 42 Țară
21
Robert-Florin CRISTEA
Vârstă 36 Țară
1
Silviu-Eduard DUMITRACHE
Vârstă 46 Țară
8
Tănase MUȘAT
Vârstă 30 Țară
## Stranieri
6
Traian-Ionuț ALECU
Vârstă 36 Țară
Antrenor
Emilian HULUBEI
Vârstă 42 Țară
Antrenor secund
Costinel-Sorin MANEA
Vârstă 45 Țară
MENȚIUNI
  • modificări statut (S -> I): Marius GHEORGHE (et.5), Emil-Ducu NICU (et.9).
  • adăugări: Traian-Ionuț ALECU (S-et.9).
  • eliminări: Emil-Ducu NICU (et.11), Adrian DIBLUȘ (et.11).
Jucător

Poza echipei

Prezentarea entității

• Înfiinţată în 2006 şi cu circa 60 angajaţi în punctele de lucru din București și Timișoara, TTA se se axează, în principal, pe platforme şi nacele pentru lucru la înălţime, pentru orice aplicaţie, în domeniile industrial şi civil.
Compania oferă o gamă completă de servicii, printre care: asistenţă în garanţie şi post-garanţie, piese de schimb, service, închiriere nacele, platforme şi prb. Parcul propriu de utilaje propus spre chirie este în continuă creştere şi diversificare, oferindu-se posibilitatea de a beneficia de un echipament fără responsabilitatea tehnică de mentenanţă şi service.

Ultima noutate din competiție

P