2A.Liga

2023-2024
CLASAMENT
PROGRAM VIITOR
REZULTATE
FAIR-PLAY
GOLGHETERI
INFO
Clasament
#
Echipă
J
V
E
Î
GM
GP
GD
P
1
V V V V E
>
17
13
1
3
109
50
59
40
2
V V V V V
>
17
12
1
4
90
40
50
37
3
V Î V Î E
>
16
11
2
3
72
40
32
35
4
Î V V V E
>
17
10
4
3
67
50
17
34
5
Î V Î V V
>
16
9
1
6
69
65
4
28
6
V V V V Î
>
15
9
0
6
71
40
31
27
7
V Î E V Î
>
16
8
3
5
73
53
20
27
8
E V V Î E
>
16
7
4
5
106
65
41
25
9
Î Î Î V Î
>
17
4
2
11
61
94
-33
14
10
Î V Î Î Î
>
16
4
0
12
54
116
-62
12
11
Î E Î Î Î
>
17
1
2
14
50
99
-49
5
12
Î Î Î Î Î
>
16
0
0
16
30
140
-110
0
LEGENDA
= #1 = campioană și promovare
= # 2,3 = baraj menținere/promovare cu 1.Liga
= # 4 = baraj menținere/promovare cu 2B.Liga

J = jocuri disputate / V = victorii / E = egaluri / Î = înfrângeri
GM = goluri marcate / GP = goluri primite
GD = golaveraj; diferență între golurile marcate și primite
P = puncte.

► Criterii de departajare în clasament la egalitate de puncte:
- jocuri directe (puncte, golaveraj, goluri marcate)
- golaveraj general, total goluri marcate, fair-play, medie vârstă, joc baraj.
ETAPE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Etapa 1
Alexandreea lun, 25/09/2023 20:40
SG GSC
5 5
Orange România
lun, 25/09/2023 20:40
Alexandreea
SG GSC
5
5
Orange România
Alexandreea lun, 25/09/2023 21:30
Electronic Arts
5 4
Mercedes-Benz
lun, 25/09/2023 21:30
Alexandreea
Electronic Arts
5
4
Mercedes-Benz
Alexandreea lun, 25/09/2023 22:20
UiPath
15 1
Titan Machinery
lun, 25/09/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
15
1
Titan Machinery
Alexandreea mie, 27/09/2023 21:30
Megagen
7 0
Telus International
mie, 27/09/2023 21:30
Alexandreea
Megagen
7
0
Telus International
Alexandreea mie, 27/09/2023 22:20
AESAv-BB9
5 7
Orange Services
mie, 27/09/2023 22:20
Alexandreea
AESAv-BB9
5
7
Orange Services
Alexandreea lun, 16/10/2023 21:10
BCR
7 3
HP Inc
lun, 16/10/2023 21:10
Alexandreea
BCR
7
3
HP Inc
| restanță
Etapa 2
Alexandreea lun, 02/10/2023 20:10
HP Inc
5 4
Telus International
lun, 02/10/2023 20:10
Alexandreea
HP Inc
5
4
Telus International
Alexandreea mie, 04/10/2023 18:50
Megagen
1 3
Orange România
mie, 04/10/2023 18:50
Alexandreea
Megagen
1
3
Orange România
Alexandreea mie, 04/10/2023 19:40
Electronic Arts
4 3
Titan Machinery
mie, 04/10/2023 19:40
Alexandreea
Electronic Arts
4
3
Titan Machinery
Alexandreea mie, 04/10/2023 20:30
BCR
3 3
Mercedes-Benz
mie, 04/10/2023 20:30
Alexandreea
BCR
3
3
Mercedes-Benz
Alexandreea mie, 04/10/2023 21:30
UiPath
2 1
Orange Services
mie, 04/10/2023 21:30
Alexandreea
UiPath
2
1
Orange Services
Alexandreea vin, 06/10/2023 20:20
SG GSC
15 1
AESAv-BB9
vin, 06/10/2023 20:20
Alexandreea
SG GSC
15
1
AESAv-BB9
Etapa 3
Alexandreea lun, 09/10/2023 19:20
Orange România
5 2
Electronic Arts
lun, 09/10/2023 19:20
Alexandreea
Orange România
5
2
Electronic Arts
Alexandreea lun, 09/10/2023 20:10
Orange Services
9 1
HP Inc
lun, 09/10/2023 20:10
Alexandreea
Orange Services
9
1
HP Inc
Alexandreea mie, 11/10/2023 18:30
Titan Machinery
1 13
SG GSC
mie, 11/10/2023 18:30
Alexandreea
Titan Machinery
1
13
SG GSC
Alexandreea vin, 13/10/2023 19:30
AESAv-BB9
4 4
UiPath
vin, 13/10/2023 19:30
Alexandreea
AESAv-BB9
4
4
UiPath
Alexandreea vin, 13/10/2023 20:20
Telus International
1 7
BCR
vin, 13/10/2023 20:20
Alexandreea
Telus International
1
7
BCR
Alexandreea mie, 25/10/2023 18:00
Mercedes-Benz
3 1
Megagen
mie, 25/10/2023 18:00
Alexandreea
Mercedes-Benz
3
1
Megagen
| restanță
Etapa 4
Alexandreea lun, 16/10/2023 20:20
Electronic Arts
4 5
UiPath
lun, 16/10/2023 20:20
Alexandreea
Electronic Arts
4
5
UiPath
Alexandreea mie, 18/10/2023 18:50
Megagen
5 2
AESAv-BB9
mie, 18/10/2023 18:50
Alexandreea
Megagen
5
2
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 18/10/2023 21:30
HP Inc
5 10
Orange România
mie, 18/10/2023 21:30
Alexandreea
HP Inc
5
10
Orange România
Alexandreea mie, 18/10/2023 22:20
SG GSC
6 3
Orange Services
mie, 18/10/2023 22:20
Alexandreea
SG GSC
6
3
Orange Services
Alexandreea vin, 20/10/2023 20:20
Telus International
2 4
Mercedes-Benz
vin, 20/10/2023 20:20
Alexandreea
Telus International
2
4
Mercedes-Benz
Alexandreea lun, 06/11/2023 18:30
BCR
10 3
Titan Machinery
lun, 06/11/2023 18:30
Alexandreea
BCR
10
3
Titan Machinery
| restanță
Etapa 5
Alexandreea lun, 23/10/2023 18:30
Titan Machinery
1 7
Megagen
lun, 23/10/2023 18:30
Alexandreea
Titan Machinery
1
7
Megagen
Alexandreea lun, 23/10/2023 19:20
Mercedes-Benz
6 1
HP Inc
lun, 23/10/2023 19:20
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
HP Inc
Alexandreea mie, 25/10/2023 19:40
Orange România
2 3
BCR
mie, 25/10/2023 19:40
Alexandreea
Orange România
2
3
BCR
Alexandreea mie, 25/10/2023 20:30
Orange Services
5 3
Telus International
mie, 25/10/2023 20:30
Alexandreea
Orange Services
5
3
Telus International
Alexandreea mie, 25/10/2023 22:20
UiPath
5 0
SG GSC
mie, 25/10/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
5
0
SG GSC
Alexandreea vin, 27/10/2023 19:20
AESAv-BB9
4 4
Electronic Arts
vin, 27/10/2023 19:20
Alexandreea
AESAv-BB9
4
4
Electronic Arts
Etapa 6
Alexandreea mie, 01/11/2023 18:00
Titan Machinery
3 7
Mercedes-Benz
mie, 01/11/2023 18:00
Alexandreea
Titan Machinery
3
7
Mercedes-Benz
Alexandreea mie, 01/11/2023 21:30
Orange Services
8 2
Orange România
mie, 01/11/2023 21:30
Alexandreea
Orange Services
8
2
Orange România
Alexandreea mie, 01/11/2023 22:20
UiPath
7 4
HP Inc
mie, 01/11/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
7
4
HP Inc
Alexandreea mie, 01/11/2023 23:10
AESAv-BB9
6 4
Telus International
mie, 01/11/2023 23:10
Alexandreea
AESAv-BB9
6
4
Telus International
Alexandreea lun, 13/11/2023 18:30
SG GSC
4 4
BCR
lun, 13/11/2023 18:30
Alexandreea
SG GSC
4
4
BCR
| restanță
Alexandreea vin, 24/11/2023 20:00
Electronic Arts
3 1
Megagen
vin, 24/11/2023 20:00
Alexandreea
Electronic Arts
3
1
Megagen
| restanță
Etapa 7
Alexandreea mie, 01/11/2023 20:30
BCR
5 1
Electronic Arts
mie, 01/11/2023 20:30
Alexandreea
BCR
5
1
Electronic Arts
| avans
Alexandreea lun, 06/11/2023 19:20
Megagen
3 8
Orange Services
lun, 06/11/2023 19:20
Alexandreea
Megagen
3
8
Orange Services
Alexandreea lun, 06/11/2023 20:10
HP Inc
3 15
SG GSC
lun, 06/11/2023 20:10
Alexandreea
HP Inc
3
15
SG GSC
Alexandreea lun, 06/11/2023 21:10
Telus International
4 8
UiPath
lun, 06/11/2023 21:10
Alexandreea
Telus International
4
8
UiPath
Alexandreea mie, 08/11/2023 18:00
Orange România
9 2
Titan Machinery
mie, 08/11/2023 18:00
Alexandreea
Orange România
9
2
Titan Machinery
Alexandreea mie, 08/11/2023 19:40
Mercedes-Benz
0 3
AESAv-BB9
mie, 08/11/2023 19:40
Alexandreea
Mercedes-Benz
0
3
AESAv-BB9
Etapa 8
Alexandreea lun, 13/11/2023 20:10
Electronic Arts
3 9
Orange Services
lun, 13/11/2023 20:10
Alexandreea
Electronic Arts
3
9
Orange Services
Alexandreea lun, 13/11/2023 21:10
Mercedes-Benz
3 4
Orange România
lun, 13/11/2023 21:10
Alexandreea
Mercedes-Benz
3
4
Orange România
Alexandreea mie, 15/11/2023 18:00
Megagen
7 1
SG GSC
mie, 15/11/2023 18:00
Alexandreea
Megagen
7
1
SG GSC
Alexandreea mie, 15/11/2023 19:40
Telus International
9 4
Titan Machinery
mie, 15/11/2023 19:40
Alexandreea
Telus International
9
4
Titan Machinery
Alexandreea mie, 15/11/2023 20:30
HP Inc
2 1
AESAv-BB9
mie, 15/11/2023 20:30
Alexandreea
HP Inc
2
1
AESAv-BB9
Alexandreea vin, 17/11/2023 21:40
BCR
2 4
UiPath
vin, 17/11/2023 21:40
Alexandreea
BCR
2
4
UiPath
Etapa 9
Alexandreea lun, 20/11/2023 19:30
AESAv-BB9
5 7
BCR
lun, 20/11/2023 19:30
Alexandreea
AESAv-BB9
5
7
BCR
Alexandreea mie, 22/11/2023 18:50
UiPath
3 2
Megagen
mie, 22/11/2023 18:50
Alexandreea
UiPath
3
2
Megagen
Alexandreea mie, 22/11/2023 19:40
Titan Machinery
2 7
HP Inc
mie, 22/11/2023 19:40
Alexandreea
Titan Machinery
2
7
HP Inc
Alexandreea mie, 22/11/2023 20:30
SG GSC
5 8
Electronic Arts
mie, 22/11/2023 20:30
Alexandreea
SG GSC
5
8
Electronic Arts
Alexandreea mie, 22/11/2023 21:30
Orange Services
3 5
Mercedes-Benz
mie, 22/11/2023 21:30
Alexandreea
Orange Services
3
5
Mercedes-Benz
Alexandreea mie, 22/11/2023 23:10
Orange România
3 3
Telus International
mie, 22/11/2023 23:10
Alexandreea
Orange România
3
3
Telus International
Etapa 10
Alexandreea lun, 04/12/2023 18:30
AESAv-BB9
1 4
Orange România
lun, 04/12/2023 18:30
Alexandreea
AESAv-BB9
1
4
Orange România
Alexandreea mie, 06/12/2023 19:50
Megagen
7 5
BCR
mie, 06/12/2023 19:50
Alexandreea
Megagen
7
5
BCR
Alexandreea mie, 06/12/2023 20:40
Electronic Arts
10 2
HP Inc
mie, 06/12/2023 20:40
Alexandreea
Electronic Arts
10
2
HP Inc
Alexandreea vin, 08/12/2023 20:00
Orange Services
5 0
Titan Machinery
vin, 08/12/2023 20:00
Alexandreea
Orange Services
5
0
Titan Machinery
Alexandreea vin, 08/12/2023 21:40
SG GSC
6 0
Telus International
vin, 08/12/2023 21:40
Alexandreea
SG GSC
6
0
Telus International
Alexandreea mie, 17/01/2024 20:40
UiPath
3 1
Mercedes-Benz
mie, 17/01/2024 20:40
Alexandreea
UiPath
3
1
Mercedes-Benz
| restanță
Etapa 11
Alexandreea lun, 27/11/2023 19:20
Orange România
2 0
UiPath
lun, 27/11/2023 19:20
Alexandreea
Orange România
2
0
UiPath
| avans
Alexandreea lun, 11/12/2023 21:10
BCR
3 7
Orange Services
lun, 11/12/2023 21:10
Alexandreea
BCR
3
7
Orange Services
Alexandreea mie, 13/12/2023 18:00
Titan Machinery
3 11
AESAv-BB9
mie, 13/12/2023 18:00
Alexandreea
Titan Machinery
3
11
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 13/12/2023 18:50
Mercedes-Benz
6 1
SG GSC
mie, 13/12/2023 18:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
SG GSC
Alexandreea vin, 15/12/2023 20:50
Telus International
2 3
Electronic Arts
vin, 15/12/2023 20:50
Alexandreea
Telus International
2
3
Electronic Arts
Alexandreea mie, 17/01/2024 19:50
HP Inc
2 9
Megagen
mie, 17/01/2024 19:50
Alexandreea
HP Inc
2
9
Megagen
| restanță
Etapa 12
Alexandreea mie, 06/03/2024 19:00
Titan Machinery
1 4
UiPath
mie, 06/03/2024 19:00
Alexandreea
Titan Machinery
1
4
UiPath
Alexandreea mie, 06/03/2024 19:50
Mercedes-Benz
10 1
Electronic Arts
mie, 06/03/2024 19:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
10
1
Electronic Arts
Alexandreea mie, 06/03/2024 20:40
Orange România
4 4
SG GSC
mie, 06/03/2024 20:40
Alexandreea
Orange România
4
4
SG GSC
Alexandreea mie, 06/03/2024 21:30
Orange Services
7 3
AESAv-BB9
mie, 06/03/2024 21:30
Alexandreea
Orange Services
7
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 06/03/2024 22:20
Telus International
1 7
Megagen
mie, 06/03/2024 22:20
Alexandreea
Telus International
1
7
Megagen
Alexandreea mie, 06/03/2024 23:10
HP Inc
0 5
BCR
mie, 06/03/2024 23:10
Alexandreea
HP Inc
0
5
BCR
Etapa 13
Alexandreea lun, 11/03/2024 19:20
Orange România
0 3
Megagen
lun, 11/03/2024 19:20
Alexandreea
Orange România
0
3
Megagen
Alexandreea lun, 11/03/2024 20:10
Titan Machinery
2 12
Electronic Arts
lun, 11/03/2024 20:10
Alexandreea
Titan Machinery
2
12
Electronic Arts
Alexandreea lun, 11/03/2024 21:10
Telus International
6 10
HP Inc
lun, 11/03/2024 21:10
Alexandreea
Telus International
6
10
HP Inc
Alexandreea mie, 13/03/2024 19:50
Mercedes-Benz
7 2
BCR
mie, 13/03/2024 19:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
7
2
BCR
Alexandreea mie, 13/03/2024 20:40
AESAv-BB9
3 12
SG GSC
mie, 13/03/2024 20:40
Alexandreea
AESAv-BB9
3
12
SG GSC
Alexandreea mie, 13/03/2024 23:10
Orange Services
5 1
UiPath
mie, 13/03/2024 23:10
Alexandreea
Orange Services
5
1
UiPath
Etapa 14
Alexandreea lun, 18/03/2024 18:30
SG GSC
14 2
Titan Machinery
lun, 18/03/2024 18:30
Alexandreea
SG GSC
14
2
Titan Machinery
Alexandreea lun, 18/03/2024 20:10
HP Inc
3 8
Orange Services
lun, 18/03/2024 20:10
Alexandreea
HP Inc
3
8
Orange Services
Alexandreea mie, 20/03/2024 20:40
BCR
2 2
Telus International
mie, 20/03/2024 20:40
Alexandreea
BCR
2
2
Telus International
Alexandreea mie, 20/03/2024 21:30
UiPath
6 3
AESAv-BB9
mie, 20/03/2024 21:30
Alexandreea
UiPath
6
3
AESAv-BB9
Alexandreea vin, 22/03/2024 20:00
Electronic Arts
2 3
Orange România
vin, 22/03/2024 20:00
Alexandreea
Electronic Arts
2
3
Orange România
Alexandreea mie, 03/04/2024 19:50
Megagen
2 5
Mercedes-Benz
mie, 03/04/2024 19:50
Alexandreea
Megagen
2
5
Mercedes-Benz
| restanță
Etapa 15
Alexandreea lun, 25/03/2024 20:10
UiPath
2 3
Electronic Arts
lun, 25/03/2024 20:10
Alexandreea
UiPath
2
3
Electronic Arts
Alexandreea lun, 25/03/2024 21:10
AESAv-BB9
3 9
Megagen
lun, 25/03/2024 21:10
Alexandreea
AESAv-BB9
3
9
Megagen
Alexandreea mie, 27/03/2024 19:00
Orange România
5 4
HP Inc
mie, 27/03/2024 19:00
Alexandreea
Orange România
5
4
HP Inc
Alexandreea mie, 27/03/2024 19:50
Titan Machinery
1 7
BCR
mie, 27/03/2024 19:50
Alexandreea
Titan Machinery
1
7
BCR
Alexandreea vin, 29/03/2024 20:00
Orange Services
10 2
SG GSC
vin, 29/03/2024 20:00
Alexandreea
Orange Services
10
2
SG GSC
Alexandreea vin, 29/03/2024 20:50
Mercedes-Benz
8 3
Telus International
vin, 29/03/2024 20:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
8
3
Telus International
Etapa 16
Alexandreea lun, 08/04/2024 20:10
BCR
1 3
Orange România
lun, 08/04/2024 20:10
Alexandreea
BCR
1
3
Orange România
Alexandreea lun, 08/04/2024 21:10
Telus International
5 11
Orange Services
lun, 08/04/2024 21:10
Alexandreea
Telus International
5
11
Orange Services
Alexandreea vin, 12/04/2024 19:20
Electronic Arts
4 3
AESAv-BB9
vin, 12/04/2024 19:20
Alexandreea
Electronic Arts
4
3
AESAv-BB9
Alexandreea vin, 12/04/2024 20:20
HP Inc
2 12
Mercedes-Benz
vin, 12/04/2024 20:20
Alexandreea
HP Inc
2
12
Mercedes-Benz
Alexandreea vin, 12/04/2024 21:10
SG GSC
3 3
UiPath
vin, 12/04/2024 21:10
Alexandreea
SG GSC
3
3
UiPath
Alexandreea mie, 24/04/2024 20:30
Megagen
- -
Titan Machinery
mie, 24/04/2024 20:30
Alexandreea
Megagen
-
-
Titan Machinery
| restanță
Etapa 17
Alexandreea vin, 05/04/2024 19:20
Telus International
1 3
AESAv-BB9
vin, 05/04/2024 19:20
Alexandreea
Telus International
1
3
AESAv-BB9
| avans
Alexandreea lun, 15/04/2024 18:30
Orange România
3 3
Orange Services
lun, 15/04/2024 18:30
Alexandreea
Orange România
3
3
Orange Services
Alexandreea lun, 15/04/2024 21:10
Mercedes-Benz
6 1
Titan Machinery
lun, 15/04/2024 21:10
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
Titan Machinery
Alexandreea mie, 17/04/2024 19:40
Megagen
- -
Electronic Arts
mie, 17/04/2024 19:40
Alexandreea
Megagen
-
-
Electronic Arts
Alexandreea vin, 19/04/2024 21:00
HP Inc
- -
UiPath
vin, 19/04/2024 21:00
Alexandreea
HP Inc
-
-
UiPath
Alexandreea vin, 19/04/2024 21:50
BCR
- -
SG GSC
vin, 19/04/2024 21:50
Alexandreea
BCR
-
-
SG GSC
Etapa 18
Alexandreea lun, 22/04/2024 18:30
Orange Services
- -
Megagen
lun, 22/04/2024 18:30
Alexandreea
Orange Services
-
-
Megagen
Alexandreea lun, 22/04/2024 19:20
Electronic Arts
- -
BCR
lun, 22/04/2024 19:20
Alexandreea
Electronic Arts
-
-
BCR
Alexandreea mie, 24/04/2024 19:40
SG GSC
- -
HP Inc
mie, 24/04/2024 19:40
Alexandreea
SG GSC
-
-
HP Inc
Alexandreea mie, 24/04/2024 22:20
UiPath
- -
Telus International
mie, 24/04/2024 22:20
Alexandreea
UiPath
-
-
Telus International
Alexandreea vin, 26/04/2024 19:20
AESAv-BB9
- -
Mercedes-Benz
vin, 26/04/2024 19:20
Alexandreea
AESAv-BB9
-
-
Mercedes-Benz
Alexandreea vin, 26/04/2024 20:10
Titan Machinery
- -
Orange România
vin, 26/04/2024 20:10
Alexandreea
Titan Machinery
-
-
Orange România
MATRICE REZULTATE
show in full screen
Orange Services
Mercedes-Benz
UiPath
Orange România
Electronic Arts
Megagen
BCR
SG GSC
AESAv-BB9
HP Inc
Telus International
Titan Machinery
1 Orange Services
3–5
5–1
1–2
8–2
3–3
9–3
 
8–3
7–3
10–2
3–6
7–3
7–5
9–1
8–3
5–3
11–5
5–0
2 Mercedes-Benz
5–3
1–3
3–4
10–1
4–5
3–1
5–2
7–2
3–3
6–1
0–3
6–1
12–2
8–3
4–2
6–1
7–3
3 UiPath
2–1
1–5
3–1
0–2
2–3
5–4
3–2
4–2
5–0
3–3
6–3
4–4
7–4
 
8–4
15–1
4–1
4 Orange România
3–3
2–8
4–3
2–0
5–2
3–2
0–3
3–1
2–3
3–1
4–4
5–5
4–1
5–4
10–5
3–3
9–2
5 Electronic Arts
3–9
5–4
1–10
4–5
3–2
2–3
2–5
3–1
 
1–5
8–5
4–3
4–4
10–2
3–2
4–3
12–2
6 Megagen
3–8
2–5
1–3
2–3
1–3
3–0
 
1–3
7–5
7–1
5–2
9–3
9–2
7–0
7–1
 
7–1
7 BCR
3–7
3–3
2–7
2–4
1–3
3–2
5–1
5–7
 
4–4
7–5
7–3
5–0
2–2
7–1
10–3
7–1
8 SG GSC
6–3
2–10
1–6
3–3
0–5
5–5
4–4
5–8
1–7
4–4
15–1
12–3
 
15–3
6–0
14–2
13–1
9 AESAv-BB9
5–7
3–7
 
3–0
4–4
3–6
1–4
4–4
3–4
3–9
2–5
5–7
3–12
1–15
1–2
6–4
3–1
11–3
10 HP Inc
3–8
1–9
2–12
1–6
 
4–7
5–10
4–5
2–10
2–9
0–5
3–7
3–15
2–1
5–4
10–6
7–2
11 Telus International
5–11
3–5
2–4
3–8
4–8
3–3
2–3
1–7
0–7
1–7
2–2
0–6
1–3
4–6
6–10
4–5
9–4
12 Titan Machinery
0–5
3–7
1–6
1–4
1–15
 
2–9
2–12
3–4
1–7
1–7
3–10
1–13
2–14
3–11
2–7
4–9
LISTĂ REZULTATE
15 apr. 2024
Alexandreea lun, 15/04/2024 21:10
Mercedes-Benz
6 1
Titan Machinery
lun, 15/04/2024 21:10
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
Titan Machinery
Alexandreea lun, 15/04/2024 18:30
Orange România
3 3
Orange Services
lun, 15/04/2024 18:30
Alexandreea
Orange România
3
3
Orange Services
12 apr. 2024
Alexandreea vin, 12/04/2024 21:10
SG GSC
3 3
UiPath
vin, 12/04/2024 21:10
Alexandreea
SG GSC
3
3
UiPath
Alexandreea vin, 12/04/2024 20:20
HP Inc
2 12
Mercedes-Benz
vin, 12/04/2024 20:20
Alexandreea
HP Inc
2
12
Mercedes-Benz
Alexandreea vin, 12/04/2024 19:20
Electronic Arts
4 3
AESAv-BB9
vin, 12/04/2024 19:20
Alexandreea
Electronic Arts
4
3
AESAv-BB9
8 apr. 2024
Alexandreea lun, 08/04/2024 21:10
Telus International
5 11
Orange Services
lun, 08/04/2024 21:10
Alexandreea
Telus International
5
11
Orange Services
Alexandreea lun, 08/04/2024 20:10
BCR
1 3
Orange România
lun, 08/04/2024 20:10
Alexandreea
BCR
1
3
Orange România
5 apr. 2024
Alexandreea vin, 05/04/2024 19:20
Telus International
1 3
AESAv-BB9
vin, 05/04/2024 19:20
Alexandreea
Telus International
1
3
AESAv-BB9
| avans
3 apr. 2024
Alexandreea mie, 03/04/2024 19:50
Megagen
2 5
Mercedes-Benz
mie, 03/04/2024 19:50
Alexandreea
Megagen
2
5
Mercedes-Benz
| restanță
29 mart. 2024
Alexandreea vin, 29/03/2024 20:50
Mercedes-Benz
8 3
Telus International
vin, 29/03/2024 20:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
8
3
Telus International
Alexandreea vin, 29/03/2024 20:00
Orange Services
10 2
SG GSC
vin, 29/03/2024 20:00
Alexandreea
Orange Services
10
2
SG GSC
27 mart. 2024
Alexandreea mie, 27/03/2024 19:50
Titan Machinery
1 7
BCR
mie, 27/03/2024 19:50
Alexandreea
Titan Machinery
1
7
BCR
Alexandreea mie, 27/03/2024 19:00
Orange România
5 4
HP Inc
mie, 27/03/2024 19:00
Alexandreea
Orange România
5
4
HP Inc
25 mart. 2024
Alexandreea lun, 25/03/2024 21:10
AESAv-BB9
3 9
Megagen
lun, 25/03/2024 21:10
Alexandreea
AESAv-BB9
3
9
Megagen
Alexandreea lun, 25/03/2024 20:10
UiPath
2 3
Electronic Arts
lun, 25/03/2024 20:10
Alexandreea
UiPath
2
3
Electronic Arts
22 mart. 2024
Alexandreea vin, 22/03/2024 20:00
Electronic Arts
2 3
Orange România
vin, 22/03/2024 20:00
Alexandreea
Electronic Arts
2
3
Orange România
20 mart. 2024
Alexandreea mie, 20/03/2024 21:30
UiPath
6 3
AESAv-BB9
mie, 20/03/2024 21:30
Alexandreea
UiPath
6
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 20/03/2024 20:40
BCR
2 2
Telus International
mie, 20/03/2024 20:40
Alexandreea
BCR
2
2
Telus International
18 mart. 2024
Alexandreea lun, 18/03/2024 20:10
HP Inc
3 8
Orange Services
lun, 18/03/2024 20:10
Alexandreea
HP Inc
3
8
Orange Services
Alexandreea lun, 18/03/2024 18:30
SG GSC
14 2
Titan Machinery
lun, 18/03/2024 18:30
Alexandreea
SG GSC
14
2
Titan Machinery
13 mart. 2024
Alexandreea mie, 13/03/2024 23:10
Orange Services
5 1
UiPath
mie, 13/03/2024 23:10
Alexandreea
Orange Services
5
1
UiPath
Alexandreea mie, 13/03/2024 20:40
AESAv-BB9
3 12
SG GSC
mie, 13/03/2024 20:40
Alexandreea
AESAv-BB9
3
12
SG GSC
Alexandreea mie, 13/03/2024 19:50
Mercedes-Benz
7 2
BCR
mie, 13/03/2024 19:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
7
2
BCR
11 mart. 2024
Alexandreea lun, 11/03/2024 21:10
Telus International
6 10
HP Inc
lun, 11/03/2024 21:10
Alexandreea
Telus International
6
10
HP Inc
Alexandreea lun, 11/03/2024 20:10
Titan Machinery
2 12
Electronic Arts
lun, 11/03/2024 20:10
Alexandreea
Titan Machinery
2
12
Electronic Arts
Alexandreea lun, 11/03/2024 19:20
Orange România
0 3
Megagen
lun, 11/03/2024 19:20
Alexandreea
Orange România
0
3
Megagen
6 mart. 2024
Alexandreea mie, 06/03/2024 23:10
HP Inc
0 5
BCR
mie, 06/03/2024 23:10
Alexandreea
HP Inc
0
5
BCR
Alexandreea mie, 06/03/2024 22:20
Telus International
1 7
Megagen
mie, 06/03/2024 22:20
Alexandreea
Telus International
1
7
Megagen
Alexandreea mie, 06/03/2024 21:30
Orange Services
7 3
AESAv-BB9
mie, 06/03/2024 21:30
Alexandreea
Orange Services
7
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 06/03/2024 20:40
Orange România
4 4
SG GSC
mie, 06/03/2024 20:40
Alexandreea
Orange România
4
4
SG GSC
Alexandreea mie, 06/03/2024 19:50
Mercedes-Benz
10 1
Electronic Arts
mie, 06/03/2024 19:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
10
1
Electronic Arts
Alexandreea mie, 06/03/2024 19:00
Titan Machinery
1 4
UiPath
mie, 06/03/2024 19:00
Alexandreea
Titan Machinery
1
4
UiPath
17 ian. 2024
Alexandreea mie, 17/01/2024 20:40
UiPath
3 1
Mercedes-Benz
mie, 17/01/2024 20:40
Alexandreea
UiPath
3
1
Mercedes-Benz
| restanță
Alexandreea mie, 17/01/2024 19:50
HP Inc
2 9
Megagen
mie, 17/01/2024 19:50
Alexandreea
HP Inc
2
9
Megagen
| restanță
15 dec. 2023
Alexandreea vin, 15/12/2023 20:50
Telus International
2 3
Electronic Arts
vin, 15/12/2023 20:50
Alexandreea
Telus International
2
3
Electronic Arts
13 dec. 2023
Alexandreea mie, 13/12/2023 18:50
Mercedes-Benz
6 1
SG GSC
mie, 13/12/2023 18:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
SG GSC
Alexandreea mie, 13/12/2023 18:00
Titan Machinery
3 11
AESAv-BB9
mie, 13/12/2023 18:00
Alexandreea
Titan Machinery
3
11
AESAv-BB9
11 dec. 2023
Alexandreea lun, 11/12/2023 21:10
BCR
3 7
Orange Services
lun, 11/12/2023 21:10
Alexandreea
BCR
3
7
Orange Services
8 dec. 2023
Alexandreea vin, 08/12/2023 21:40
SG GSC
6 0
Telus International
vin, 08/12/2023 21:40
Alexandreea
SG GSC
6
0
Telus International
Alexandreea vin, 08/12/2023 20:00
Orange Services
5 0
Titan Machinery
vin, 08/12/2023 20:00
Alexandreea
Orange Services
5
0
Titan Machinery
6 dec. 2023
Alexandreea mie, 06/12/2023 20:40
Electronic Arts
10 2
HP Inc
mie, 06/12/2023 20:40
Alexandreea
Electronic Arts
10
2
HP Inc
Alexandreea mie, 06/12/2023 19:50
Megagen
7 5
BCR
mie, 06/12/2023 19:50
Alexandreea
Megagen
7
5
BCR
4 dec. 2023
Alexandreea lun, 04/12/2023 18:30
AESAv-BB9
1 4
Orange România
lun, 04/12/2023 18:30
Alexandreea
AESAv-BB9
1
4
Orange România
27 nov. 2023
Alexandreea lun, 27/11/2023 19:20
Orange România
2 0
UiPath
lun, 27/11/2023 19:20
Alexandreea
Orange România
2
0
UiPath
| avans
24 nov. 2023
Alexandreea vin, 24/11/2023 20:00
Electronic Arts
3 1
Megagen
vin, 24/11/2023 20:00
Alexandreea
Electronic Arts
3
1
Megagen
| restanță
22 nov. 2023
Alexandreea mie, 22/11/2023 23:10
Orange România
3 3
Telus International
mie, 22/11/2023 23:10
Alexandreea
Orange România
3
3
Telus International
Alexandreea mie, 22/11/2023 21:30
Orange Services
3 5
Mercedes-Benz
mie, 22/11/2023 21:30
Alexandreea
Orange Services
3
5
Mercedes-Benz
Alexandreea mie, 22/11/2023 20:30
SG GSC
5 8
Electronic Arts
mie, 22/11/2023 20:30
Alexandreea
SG GSC
5
8
Electronic Arts
Alexandreea mie, 22/11/2023 19:40
Titan Machinery
2 7
HP Inc
mie, 22/11/2023 19:40
Alexandreea
Titan Machinery
2
7
HP Inc
Alexandreea mie, 22/11/2023 18:50
UiPath
3 2
Megagen
mie, 22/11/2023 18:50
Alexandreea
UiPath
3
2
Megagen
20 nov. 2023
Alexandreea lun, 20/11/2023 19:30
AESAv-BB9
5 7
BCR
lun, 20/11/2023 19:30
Alexandreea
AESAv-BB9
5
7
BCR
17 nov. 2023
Alexandreea vin, 17/11/2023 21:40
BCR
2 4
UiPath
vin, 17/11/2023 21:40
Alexandreea
BCR
2
4
UiPath
15 nov. 2023
Alexandreea mie, 15/11/2023 20:30
HP Inc
2 1
AESAv-BB9
mie, 15/11/2023 20:30
Alexandreea
HP Inc
2
1
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 15/11/2023 19:40
Telus International
9 4
Titan Machinery
mie, 15/11/2023 19:40
Alexandreea
Telus International
9
4
Titan Machinery
Alexandreea mie, 15/11/2023 18:00
Megagen
7 1
SG GSC
mie, 15/11/2023 18:00
Alexandreea
Megagen
7
1
SG GSC
13 nov. 2023
Alexandreea lun, 13/11/2023 21:10
Mercedes-Benz
3 4
Orange România
lun, 13/11/2023 21:10
Alexandreea
Mercedes-Benz
3
4
Orange România
Alexandreea lun, 13/11/2023 20:10
Electronic Arts
3 9
Orange Services
lun, 13/11/2023 20:10
Alexandreea
Electronic Arts
3
9
Orange Services
Alexandreea lun, 13/11/2023 18:30
SG GSC
4 4
BCR
lun, 13/11/2023 18:30
Alexandreea
SG GSC
4
4
BCR
| restanță
8 nov. 2023
Alexandreea mie, 08/11/2023 19:40
Mercedes-Benz
0 3
AESAv-BB9
mie, 08/11/2023 19:40
Alexandreea
Mercedes-Benz
0
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 08/11/2023 18:00
Orange România
9 2
Titan Machinery
mie, 08/11/2023 18:00
Alexandreea
Orange România
9
2
Titan Machinery
6 nov. 2023
Alexandreea lun, 06/11/2023 21:10
Telus International
4 8
UiPath
lun, 06/11/2023 21:10
Alexandreea
Telus International
4
8
UiPath
Alexandreea lun, 06/11/2023 20:10
HP Inc
3 15
SG GSC
lun, 06/11/2023 20:10
Alexandreea
HP Inc
3
15
SG GSC
Alexandreea lun, 06/11/2023 19:20
Megagen
3 8
Orange Services
lun, 06/11/2023 19:20
Alexandreea
Megagen
3
8
Orange Services
Alexandreea lun, 06/11/2023 18:30
BCR
10 3
Titan Machinery
lun, 06/11/2023 18:30
Alexandreea
BCR
10
3
Titan Machinery
| restanță
1 nov. 2023
Alexandreea mie, 01/11/2023 23:10
AESAv-BB9
6 4
Telus International
mie, 01/11/2023 23:10
Alexandreea
AESAv-BB9
6
4
Telus International
Alexandreea mie, 01/11/2023 22:20
UiPath
7 4
HP Inc
mie, 01/11/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
7
4
HP Inc
Alexandreea mie, 01/11/2023 21:30
Orange Services
8 2
Orange România
mie, 01/11/2023 21:30
Alexandreea
Orange Services
8
2
Orange România
Alexandreea mie, 01/11/2023 20:30
BCR
5 1
Electronic Arts
mie, 01/11/2023 20:30
Alexandreea
BCR
5
1
Electronic Arts
| avans
Alexandreea mie, 01/11/2023 18:00
Titan Machinery
3 7
Mercedes-Benz
mie, 01/11/2023 18:00
Alexandreea
Titan Machinery
3
7
Mercedes-Benz
27 oct. 2023
Alexandreea vin, 27/10/2023 19:20
AESAv-BB9
4 4
Electronic Arts
vin, 27/10/2023 19:20
Alexandreea
AESAv-BB9
4
4
Electronic Arts
25 oct. 2023
Alexandreea mie, 25/10/2023 22:20
UiPath
5 0
SG GSC
mie, 25/10/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
5
0
SG GSC
Alexandreea mie, 25/10/2023 20:30
Orange Services
5 3
Telus International
mie, 25/10/2023 20:30
Alexandreea
Orange Services
5
3
Telus International
Alexandreea mie, 25/10/2023 19:40
Orange România
2 3
BCR
mie, 25/10/2023 19:40
Alexandreea
Orange România
2
3
BCR
Alexandreea mie, 25/10/2023 18:00
Mercedes-Benz
3 1
Megagen
mie, 25/10/2023 18:00
Alexandreea
Mercedes-Benz
3
1
Megagen
| restanță
23 oct. 2023
Alexandreea lun, 23/10/2023 19:20
Mercedes-Benz
6 1
HP Inc
lun, 23/10/2023 19:20
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
HP Inc
Alexandreea lun, 23/10/2023 18:30
Titan Machinery
1 7
Megagen
lun, 23/10/2023 18:30
Alexandreea
Titan Machinery
1
7
Megagen
20 oct. 2023
Alexandreea vin, 20/10/2023 20:20
Telus International
2 4
Mercedes-Benz
vin, 20/10/2023 20:20
Alexandreea
Telus International
2
4
Mercedes-Benz
18 oct. 2023
Alexandreea mie, 18/10/2023 22:20
SG GSC
6 3
Orange Services
mie, 18/10/2023 22:20
Alexandreea
SG GSC
6
3
Orange Services
Alexandreea mie, 18/10/2023 21:30
HP Inc
5 10
Orange România
mie, 18/10/2023 21:30
Alexandreea
HP Inc
5
10
Orange România
Alexandreea mie, 18/10/2023 18:50
Megagen
5 2
AESAv-BB9
mie, 18/10/2023 18:50
Alexandreea
Megagen
5
2
AESAv-BB9
16 oct. 2023
Alexandreea lun, 16/10/2023 21:10
BCR
7 3
HP Inc
lun, 16/10/2023 21:10
Alexandreea
BCR
7
3
HP Inc
| restanță
Alexandreea lun, 16/10/2023 20:20
Electronic Arts
4 5
UiPath
lun, 16/10/2023 20:20
Alexandreea
Electronic Arts
4
5
UiPath
13 oct. 2023
Alexandreea vin, 13/10/2023 20:20
Telus International
1 7
BCR
vin, 13/10/2023 20:20
Alexandreea
Telus International
1
7
BCR
Alexandreea vin, 13/10/2023 19:30
AESAv-BB9
4 4
UiPath
vin, 13/10/2023 19:30
Alexandreea
AESAv-BB9
4
4
UiPath
11 oct. 2023
Alexandreea mie, 11/10/2023 18:30
Titan Machinery
1 13
SG GSC
mie, 11/10/2023 18:30
Alexandreea
Titan Machinery
1
13
SG GSC
9 oct. 2023
Alexandreea lun, 09/10/2023 20:10
Orange Services
9 1
HP Inc
lun, 09/10/2023 20:10
Alexandreea
Orange Services
9
1
HP Inc
Alexandreea lun, 09/10/2023 19:20
Orange România
5 2
Electronic Arts
lun, 09/10/2023 19:20
Alexandreea
Orange România
5
2
Electronic Arts
6 oct. 2023
Alexandreea vin, 06/10/2023 20:20
SG GSC
15 1
AESAv-BB9
vin, 06/10/2023 20:20
Alexandreea
SG GSC
15
1
AESAv-BB9
4 oct. 2023
Alexandreea mie, 04/10/2023 21:30
UiPath
2 1
Orange Services
mie, 04/10/2023 21:30
Alexandreea
UiPath
2
1
Orange Services
Alexandreea mie, 04/10/2023 20:30
BCR
3 3
Mercedes-Benz
mie, 04/10/2023 20:30
Alexandreea
BCR
3
3
Mercedes-Benz
Alexandreea mie, 04/10/2023 19:40
Electronic Arts
4 3
Titan Machinery
mie, 04/10/2023 19:40
Alexandreea
Electronic Arts
4
3
Titan Machinery
Alexandreea mie, 04/10/2023 18:50
Megagen
1 3
Orange România
mie, 04/10/2023 18:50
Alexandreea
Megagen
1
3
Orange România
2 oct. 2023
Alexandreea lun, 02/10/2023 20:10
HP Inc
5 4
Telus International
lun, 02/10/2023 20:10
Alexandreea
HP Inc
5
4
Telus International
27 sept. 2023
Alexandreea mie, 27/09/2023 22:20
AESAv-BB9
5 7
Orange Services
mie, 27/09/2023 22:20
Alexandreea
AESAv-BB9
5
7
Orange Services
Alexandreea mie, 27/09/2023 21:30
Megagen
7 0
Telus International
mie, 27/09/2023 21:30
Alexandreea
Megagen
7
0
Telus International
25 sept. 2023
Alexandreea lun, 25/09/2023 22:20
UiPath
15 1
Titan Machinery
lun, 25/09/2023 22:20 <