LIGA-Pro

2021
CLASAMENT
PROGRAM VIITOR
REZULTATE
FAIR-PLAY
GOLGHETERI
INFO
Clasament
#
Echipă
J
V
E
Î
GM
GP
GD
P
1
E V Î V V
>
9
7
1
1
49
27
22
22
2
V V Î V V
>
8
6
1
1
31
17
14
19
3
V V V Î V
>
9
5
0
4
29
34
-5
15
4
V V E V V
>
7
4
2
1
34
19
15
14
5
Î V Î Î V
>
8
4
0
4
39
32
7
12
6
Î V Î V Î
>
9
3
1
5
32
42
-10
10
7
Î V Î Î Î
>
9
2
1
6
28
38
-10
7
8
Î Î Î Î Î
>
9
0
0
9
25
58
-33
0
LEGENDA
= locul 1 = campioana elitelor

J = jocuri disputate / V = victorii / E = egaluri / Î = înfrângeri
GM = goluri marcate / GP = goluri primite
GD = golaveraj; diferență între golurile marcate și primite
P = puncte.

► Criterii de departajare în clasament la egalitate de puncte:
- jocuri directe (puncte, golaveraj, goluri marcate)
- golaveraj general, total goluri marcate, fair-play, medie vârstă, joc baraj.
ETAPE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Etapa 1
Alexandreea 10/02/2021 18:00
Gemini Solutions
5 3
Catena Racing Team
10/02/2021 18:00
Alexandreea
Gemini Solutions
5
3
Catena Racing Team
Alexandreea 10/02/2021 18:50
Royal Car
0 3
TTA
10/02/2021 18:50
Alexandreea
Royal Car
0
3
TTA
Alexandreea 10/02/2021 19:40
Marco Vet
6 2
Tuborg
10/02/2021 19:40
Alexandreea
Marco Vet
6
2
Tuborg
Alexandreea 10/02/2021 20:30
Groupe Renault
3 3
Printerr
10/02/2021 20:30
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Printerr
Etapa 2
Alexandreea 17/02/2021 19:00
Royal Car
7 3
Printerr
17/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
7
3
Printerr
Alexandreea 17/02/2021 19:50
Gemini Solutions
6 3
Tuborg
17/02/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
6
3
Tuborg
Alexandreea 17/02/2021 20:40
TTA
3 3
Catena Racing Team
17/02/2021 20:40
Alexandreea
TTA
3
3
Catena Racing Team
Alexandreea 17/02/2021 21:30
Marco Vet
2 1
Groupe Renault
17/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
2
1
Groupe Renault
Etapa 3
Alexandreea 24/02/2021 19:00
Royal Car
2 3
Catena Racing Team
24/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
2
3
Catena Racing Team
Alexandreea 24/02/2021 19:50
Groupe Renault
1 4
TTA
24/02/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
1
4
TTA
Alexandreea 24/02/2021 20:40
Printerr
7 4
Tuborg
24/02/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
7
4
Tuborg
Alexandreea 24/02/2021 21:30
Marco Vet
7 2
Gemini Solutions
24/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
7
2
Gemini Solutions
Etapa 4
Alexandreea 26/02/2021 21:00
Royal Car
1 9
Marco Vet
26/02/2021 21:00
Alexandreea
Royal Car
1
9
Marco Vet
| avans
Alexandreea 05/03/2021 19:30
TTA
6 5
Printerr
05/03/2021 19:30
Alexandreea
TTA
6
5
Printerr
Alexandreea 05/03/2021 20:20
Gemini Solutions
2 4
Groupe Renault
05/03/2021 20:20
Alexandreea
Gemini Solutions
2
4
Groupe Renault
Alexandreea 05/03/2021 21:10
Tuborg
1 9
Catena Racing Team
05/03/2021 21:10
Alexandreea
Tuborg
1
9
Catena Racing Team
Etapa 5
Alexandreea 10/03/2021 19:00
Marco Vet
4 4
Catena Racing Team
10/03/2021 19:00
Alexandreea
Marco Vet
4
4
Catena Racing Team
Alexandreea 10/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Royal Car
10/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Royal Car
Alexandreea 10/03/2021 20:40
Printerr
1 8
Gemini Solutions
10/03/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
1
8
Gemini Solutions
Alexandreea 10/03/2021 21:30
Tuborg
2 4
TTA
10/03/2021 21:30
Alexandreea
Tuborg
2
4
TTA
Etapa 6
Alexandreea 17/03/2021 19:00
TTA
1 2
Marco Vet
17/03/2021 19:00
Alexandreea
TTA
1
2
Marco Vet
Alexandreea 17/03/2021 19:50
Gemini Solutions
3 5
Royal Car
17/03/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
3
5
Royal Car
Alexandreea 17/03/2021 20:40
Tuborg
2 6
Groupe Renault
17/03/2021 20:40
Alexandreea
Tuborg
2
6
Groupe Renault
Alexandreea 03/04/2021 12:50
Printerr
1 7
Catena Racing Team
03/04/2021 12:50
Alexandreea
Printerr
1
7
Catena Racing Team
| restanță
Etapa 7
Alexandreea 24/03/2021 19:00
Printerr
6 2
Marco Vet
24/03/2021 19:00
Alexandreea
Printerr
6
2
Marco Vet
Alexandreea 24/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Catena Racing Team
24/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Catena Racing Team
Alexandreea 24/03/2021 20:40
TTA
5 3
Gemini Solutions
24/03/2021 20:40
Alexandreea
TTA
5
3
Gemini Solutions
Alexandreea 03/04/2021 13:40
Tuborg
3 4
Royal Car
03/04/2021 13:40
Alexandreea
Tuborg
3
4
Royal Car
| restanță
Etapa 8
Alexandreea 07/04/2021 18:00
TTA
5 1
Royal Car
07/04/2021 18:00
Alexandreea
TTA
5
1
Royal Car
Alexandreea 07/04/2021 18:50
Tuborg
4 6
Marco Vet
07/04/2021 18:50
Alexandreea
Tuborg
4
6
Marco Vet
Alexandreea 07/04/2021 20:30
Printerr
4 1
Groupe Renault
07/04/2021 20:30
Alexandreea
Printerr
4
1
Groupe Renault
Alexandreea 28/04/2021 18:50
Catena Racing Team
- -
Gemini Solutions
28/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Gemini Solutions
| restanță
Etapa 9
Alexandreea 14/04/2021 18:00
Groupe Renault
6 11
Marco Vet
14/04/2021 18:00
Alexandreea
Groupe Renault
6
11
Marco Vet
Alexandreea 14/04/2021 19:40
Printerr
2 4
Royal Car
14/04/2021 19:40
Alexandreea
Printerr
2
4
Royal Car
Alexandreea 14/04/2021 20:30
Tuborg
4 10
Gemini Solutions
14/04/2021 20:30
Alexandreea
Tuborg
4
10
Gemini Solutions
Alexandreea
Catena Racing Team
- -
TTA
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
TTA
| joc amânat
Etapa 10
Alexandreea 21/04/2021 18:00
Tuborg
- -
Printerr
21/04/2021 18:00
Alexandreea
Tuborg
-
-
Printerr
Alexandreea 21/04/2021 18:50
Catena Racing Team
- -
Royal Car
21/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Royal Car
Alexandreea 21/04/2021 19:40
Gemini Solutions
- -
Marco Vet
21/04/2021 19:40
Alexandreea
Gemini Solutions
-
-
Marco Vet
Alexandreea 21/04/2021 20:30
TTA
- -
Groupe Renault
21/04/2021 20:30
Alexandreea
TTA
-
-
Groupe Renault
Etapa 11
Alexandreea 05/05/2021 18:50
Printerr
- -
TTA
05/05/2021 18:50
Alexandreea
Printerr
-
-
TTA
Alexandreea 05/05/2021 19:40
Catena Racing Team
- -
Tuborg
05/05/2021 19:40
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Tuborg
Alexandreea 05/05/2021 20:30
Marco Vet
- -
Royal Car
05/05/2021 20:30
Alexandreea
Marco Vet
-
-
Royal Car
Alexandreea 08/05/2021 12:00
Groupe Renault
- -
Gemini Solutions
08/05/2021 12:00
Alexandreea
Groupe Renault
-
-
Gemini Solutions
Etapa 12
TTA
- -
Tuborg
TTA
-
-
Tuborg
Catena Racing Team
- -
Marco Vet
Catena Racing Team
-
-
Marco Vet
Royal Car
- -
Groupe Renault
Royal Car
-
-
Groupe Renault
Gemini Solutions
- -
Printerr
Gemini Solutions
-
-
Printerr
Etapa 13
Groupe Renault
- -
Tuborg
Groupe Renault
-
-
Tuborg
Marco Vet
- -
TTA
Marco Vet
-
-
TTA
Royal Car
- -
Gemini Solutions
Royal Car
-
-
Gemini Solutions
Catena Racing Team
- -
Printerr
Catena Racing Team
-
-
Printerr
Etapa 14
Marco Vet
- -
Printerr
Marco Vet
-
-
Printerr
Gemini Solutions
- -
TTA
Gemini Solutions
-
-
TTA
Catena Racing Team
- -
Groupe Renault
Catena Racing Team
-
-
Groupe Renault
Royal Car
- -
Tuborg
Royal Car
-
-
Tuborg
MATRICE REZULTATE
Marco Vet
TTA
Royal Car
Catena Racing Team
Gemini Solutions
Printerr
Groupe Renault
Tuborg
1 Marco Vet 4–4 7–2 2–1 6–2
2 TTA 1–2 5–1 3–3 5–3 6–5
3 Royal Car 1–9 0–3 2–3 7–3
4 Catena Racing Team
5 Gemini Solutions 3–5 5–3 2–4 6–3
6 Printerr 6–2 2–4 1–7 1–8 4–1 7–4
7 Groupe Renault 6–11 1–4 3–5 3–5 3–3
8 Tuborg 4–6 2–4 3–4 1–9 4–10 2–6
LISTĂ REZULTATE
14 Apr 2021
Alexandreea 14/04/2021 20:30
Tuborg
4 10
Gemini Solutions
14/04/2021 20:30
Alexandreea
Tuborg
4
10
Gemini Solutions
Alexandreea 14/04/2021 19:40
Printerr
2 4
Royal Car
14/04/2021 19:40
Alexandreea
Printerr
2
4
Royal Car
Alexandreea 14/04/2021 18:00
Groupe Renault
6 11
Marco Vet
14/04/2021 18:00
Alexandreea
Groupe Renault
6
11
Marco Vet
7 Apr 2021
Alexandreea 07/04/2021 20:30
Printerr
4 1
Groupe Renault
07/04/2021 20:30
Alexandreea
Printerr
4
1
Groupe Renault
Alexandreea 07/04/2021 18:50
Tuborg
4 6
Marco Vet
07/04/2021 18:50
Alexandreea
Tuborg
4
6
Marco Vet
Alexandreea 07/04/2021 18:00
TTA
5 1
Royal Car
07/04/2021 18:00
Alexandreea
TTA
5
1
Royal Car
3 Apr 2021
Alexandreea 03/04/2021 13:40
Tuborg
3 4
Royal Car
03/04/2021 13:40
Alexandreea
Tuborg
3
4
Royal Car
| restanță
Alexandreea 03/04/2021 12:50
Printerr
1 7
Catena Racing Team
03/04/2021 12:50
Alexandreea
Printerr
1
7
Catena Racing Team
| restanță
24 Mar 2021
Alexandreea 24/03/2021 20:40
TTA
5 3
Gemini Solutions
24/03/2021 20:40
Alexandreea
TTA
5
3
Gemini Solutions
Alexandreea 24/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Catena Racing Team
24/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Catena Racing Team
Alexandreea 24/03/2021 19:00
Printerr
6 2
Marco Vet
24/03/2021 19:00
Alexandreea
Printerr
6
2
Marco Vet
17 Mar 2021
Alexandreea 17/03/2021 20:40
Tuborg
2 6
Groupe Renault
17/03/2021 20:40
Alexandreea
Tuborg
2
6
Groupe Renault
Alexandreea 17/03/2021 19:50
Gemini Solutions
3 5
Royal Car
17/03/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
3
5
Royal Car
Alexandreea 17/03/2021 19:00
TTA
1 2
Marco Vet
17/03/2021 19:00
Alexandreea
TTA
1
2
Marco Vet
10 Mar 2021
Alexandreea 10/03/2021 21:30
Tuborg
2 4
TTA
10/03/2021 21:30
Alexandreea
Tuborg
2
4
TTA
Alexandreea 10/03/2021 20:40
Printerr
1 8
Gemini Solutions
10/03/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
1
8
Gemini Solutions
Alexandreea 10/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Royal Car
10/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Royal Car
Alexandreea 10/03/2021 19:00
Marco Vet
4 4
Catena Racing Team
10/03/2021 19:00
Alexandreea
Marco Vet
4
4
Catena Racing Team
5 Mar 2021
Alexandreea 05/03/2021 21:10
Tuborg
1 9
Catena Racing Team
05/03/2021 21:10
Alexandreea
Tuborg
1
9
Catena Racing Team
Alexandreea 05/03/2021 20:20
Gemini Solutions
2 4
Groupe Renault
05/03/2021 20:20
Alexandreea
Gemini Solutions
2
4
Groupe Renault
Alexandreea 05/03/2021 19:30
TTA
6 5
Printerr
05/03/2021 19:30
Alexandreea
TTA
6
5
Printerr
26 Feb 2021
Alexandreea 26/02/2021 21:00
Royal Car
1 9
Marco Vet
26/02/2021 21:00
Alexandreea
Royal Car
1
9
Marco Vet
| avans
24 Feb 2021
Alexandreea 24/02/2021 21:30
Marco Vet
7 2
Gemini Solutions
24/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
7
2
Gemini Solutions
Alexandreea 24/02/2021 20:40
Printerr
7 4
Tuborg
24/02/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
7
4
Tuborg
Alexandreea 24/02/2021 19:50
Groupe Renault
1 4
TTA
24/02/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
1
4
TTA
Alexandreea 24/02/2021 19:00
Royal Car
2 3
Catena Racing Team
24/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
2
3
Catena Racing Team
17 Feb 2021
Alexandreea 17/02/2021 21:30
Marco Vet
2 1
Groupe Renault
17/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
2
1
Groupe Renault
Alexandreea 17/02/2021 20:40
TTA
3 3
Catena Racing Team
17/02/2021 20:40
Alexandreea
TTA
3
3
Catena Racing Team
Alexandreea 17/02/2021 19:50
Gemini Solutions
6 3
Tuborg
17/02/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
6
3
Tuborg
Alexandreea 17/02/2021 19:00
Royal Car
7 3
Printerr
17/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
7
3
Printerr
10 Feb 2021
Alexandreea 10/02/2021 20:30
Groupe Renault
3 3
Printerr
10/02/2021 20:30
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Printerr
Alexandreea 10/02/2021 19:40
Marco Vet
6 2
Tuborg
10/02/2021 19:40
Alexandreea
Marco Vet
6
2
Tuborg
Alexandreea 10/02/2021 18:50
Royal Car
0 3
TTA
10/02/2021 18:50
Alexandreea
Royal Car
0
3
TTA
Alexandreea 10/02/2021 18:00
Gemini Solutions
5 3
Catena Racing Team
10/02/2021 18:00
Alexandreea
Gemini Solutions
5
3
Catena Racing Team
SUSPENDĂRI

ÎN STARE DE SUSPENDARE
⇒ Eduard GOGOI (Tuborg) - 1 j (et.9).
* eliminare directă (henț în fază iminentă de gol).
PASIBILI DE SUSPENDARE
⇒ nu există.
INFO
• la eliminare directă sau indirectă (cumul de cartonașe galbene într-un joc), jucătorul este suspendat cel puțin un joc (etapa următoare).
• la cumul de 4,7,9,11,12 etc. cartonașe galbene primite în jocuri diferite (dacă nu au fost urmate de cartonaș roșu), jucătorul este suspendat un joc (etapa următoare).

Clasament Fair-Play
# Echipe Penalizare
1 2 0 0 2
2 2 0 0 2
3 3 0 0 3
4 3 0 0 3
5 4 0 0 4
6 5 0 0 5
7 6 0 0 6
8 4 0 1 9
PARTICIPANTE

Despre competiție

► competiție desfășurată în București sub egida organizației LIGA COMPANIILOR.
► participă echipe invitate din “Campionatul Companiilor”.
► regulamentul este specific, bazat pe încurajarea fidelilății jucătorilor în echipa reprezentată.
► sezonul 2021 (ediția inaugurală) se desfășoară în perioada Februarie-Mai, la Arena Alexandreea București, în sistem ligă fiecare cu fiecare, pe parcursul a 14 etape.

Ultimele noutăți din LIGA-Pro

P