LIGA-Pro

2021
CLASAMENT
PROGRAM VIITOR
REZULTATE
FAIR-PLAY
GOLGHETERI
INFO
Clasament
#
Echipă
J
V
E
Î
GM
GP
GD
P
1
Î V V Î V
14
10
1
3
72
46
26
31
2
V E Î V V
14
9
3
2
57
31
26
30
3
Î E V V Î
14
8
2
4
46
38
8
26
4
Î V E V V
14
8
1
5
63
45
18
25
5
Î Î E Î V
14
6
1
7
54
65
-11
19
6
E V Î Î Î
14
4
2
8
42
60
-18
14
7
E Î E E Î
14
2
3
9
40
57
-17
9
8
E Î V Î Î
14
1
1
12
41
83
-42
4
LEGENDA
= locul 1 = campioana elitelor

J = jocuri disputate / V = victorii / E = egaluri / Î = înfrângeri
GM = goluri marcate / GP = goluri primite
GD = golaveraj; diferență între golurile marcate și primite
P = puncte.

► Criterii de departajare în clasament la egalitate de puncte:
- jocuri directe (puncte, golaveraj, goluri marcate)
- golaveraj general, total goluri marcate, fair-play, medie vârstă, joc baraj.
ETAPE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Etapa 1
Alexandreea mie, 10/02/2021 18:00
Gemini Solutions
5 3
Catena Racing Team
mie, 10/02/2021 18:00
Alexandreea
Gemini Solutions
5
3
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 10/02/2021 18:50
Royal Car
0 3
TTA
mie, 10/02/2021 18:50
Alexandreea
Royal Car
0
3
TTA
Alexandreea mie, 10/02/2021 19:40
Marco Vet
6 2
Tuborg
mie, 10/02/2021 19:40
Alexandreea
Marco Vet
6
2
Tuborg
Alexandreea mie, 10/02/2021 20:30
Groupe Renault
3 3
Printerr
mie, 10/02/2021 20:30
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Printerr
Etapa 2
Alexandreea mie, 17/02/2021 19:00
Royal Car
7 3
Printerr
mie, 17/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
7
3
Printerr
Alexandreea mie, 17/02/2021 19:50
Gemini Solutions
6 3
Tuborg
mie, 17/02/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
6
3
Tuborg
Alexandreea mie, 17/02/2021 20:40
TTA
3 3
Catena Racing Team
mie, 17/02/2021 20:40
Alexandreea
TTA
3
3
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 17/02/2021 21:30
Marco Vet
2 1
Groupe Renault
mie, 17/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
2
1
Groupe Renault
Etapa 3
Alexandreea mie, 24/02/2021 19:00
Royal Car
2 3
Catena Racing Team
mie, 24/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
2
3
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 24/02/2021 19:50
Groupe Renault
1 4
TTA
mie, 24/02/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
1
4
TTA
Alexandreea mie, 24/02/2021 20:40
Printerr
7 4
Tuborg
mie, 24/02/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
7
4
Tuborg
Alexandreea mie, 24/02/2021 21:30
Marco Vet
7 2
Gemini Solutions
mie, 24/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
7
2
Gemini Solutions
Etapa 4
Alexandreea vin, 26/02/2021 21:00
Royal Car
1 9
Marco Vet
vin, 26/02/2021 21:00
Alexandreea
Royal Car
1
9
Marco Vet
| avans
Alexandreea vin, 05/03/2021 19:30
TTA
6 5
Printerr
vin, 05/03/2021 19:30
Alexandreea
TTA
6
5
Printerr
Alexandreea vin, 05/03/2021 20:20
Gemini Solutions
2 4
Groupe Renault
vin, 05/03/2021 20:20
Alexandreea
Gemini Solutions
2
4
Groupe Renault
Alexandreea vin, 05/03/2021 21:10
Tuborg
1 9
Catena Racing Team
vin, 05/03/2021 21:10
Alexandreea
Tuborg
1
9
Catena Racing Team
Etapa 5
Alexandreea mie, 10/03/2021 19:00
Marco Vet
4 4
Catena Racing Team
mie, 10/03/2021 19:00
Alexandreea
Marco Vet
4
4
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 10/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Royal Car
mie, 10/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Royal Car
Alexandreea mie, 10/03/2021 20:40
Printerr
1 8
Gemini Solutions
mie, 10/03/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
1
8
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 10/03/2021 21:30
Tuborg
2 4
TTA
mie, 10/03/2021 21:30
Alexandreea
Tuborg
2
4
TTA
Etapa 6
Alexandreea mie, 17/03/2021 19:00
TTA
1 2
Marco Vet
mie, 17/03/2021 19:00
Alexandreea
TTA
1
2
Marco Vet
Alexandreea mie, 17/03/2021 19:50
Gemini Solutions
3 5
Royal Car
mie, 17/03/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
3
5
Royal Car
Alexandreea mie, 17/03/2021 20:40
Tuborg
2 6
Groupe Renault
mie, 17/03/2021 20:40
Alexandreea
Tuborg
2
6
Groupe Renault
Alexandreea sâm, 03/04/2021 12:50
Printerr
1 7
Catena Racing Team
sâm, 03/04/2021 12:50
Alexandreea
Printerr
1
7
Catena Racing Team
| restanță
Etapa 7
Alexandreea mie, 24/03/2021 19:00
Printerr
6 2
Marco Vet
mie, 24/03/2021 19:00
Alexandreea
Printerr
6
2
Marco Vet
Alexandreea mie, 24/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Catena Racing Team
mie, 24/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 24/03/2021 20:40
TTA
5 3
Gemini Solutions
mie, 24/03/2021 20:40
Alexandreea
TTA
5
3
Gemini Solutions
Alexandreea sâm, 03/04/2021 13:40
Tuborg
3 4
Royal Car
sâm, 03/04/2021 13:40
Alexandreea
Tuborg
3
4
Royal Car
| restanță
Etapa 8
Alexandreea mie, 07/04/2021 18:00
TTA
5 1
Royal Car
mie, 07/04/2021 18:00
Alexandreea
TTA
5
1
Royal Car
Alexandreea mie, 07/04/2021 18:50
Tuborg
4 6
Marco Vet
mie, 07/04/2021 18:50
Alexandreea
Tuborg
4
6
Marco Vet
Alexandreea mie, 07/04/2021 20:30
Printerr
4 1
Groupe Renault
mie, 07/04/2021 20:30
Alexandreea
Printerr
4
1
Groupe Renault
Alexandreea mie, 28/04/2021 18:50
Catena Racing Team
2 0
Gemini Solutions
mie, 28/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
2
0
Gemini Solutions
| restanță
Etapa 9
Alexandreea mie, 14/04/2021 18:00
Groupe Renault
6 11
Marco Vet
mie, 14/04/2021 18:00
Alexandreea
Groupe Renault
6
11
Marco Vet
Alexandreea mie, 14/04/2021 19:40
Printerr
2 4
Royal Car
mie, 14/04/2021 19:40
Alexandreea
Printerr
2
4
Royal Car
Alexandreea mie, 14/04/2021 20:30
Tuborg
4 10
Gemini Solutions
mie, 14/04/2021 20:30
Alexandreea
Tuborg
4
10
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 12/05/2021 20:30
Catena Racing Team
1 1
TTA
mie, 12/05/2021 20:30
Alexandreea
Catena Racing Team
1
1
TTA
| restanță
Etapa 10
Alexandreea mie, 21/04/2021 18:00
Tuborg
3 3
Printerr
mie, 21/04/2021 18:00
Alexandreea
Tuborg
3
3
Printerr
Alexandreea mie, 21/04/2021 18:50
Catena Racing Team
5 2
Royal Car
mie, 21/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
5
2
Royal Car
Alexandreea mie, 21/04/2021 19:40
Gemini Solutions
5 1
Marco Vet
mie, 21/04/2021 19:40
Alexandreea
Gemini Solutions
5
1
Marco Vet
Alexandreea mie, 21/04/2021 20:30
TTA
0 0
Groupe Renault
mie, 21/04/2021 20:30
Alexandreea
TTA
0
0
Groupe Renault
| "masa verde" (0-5 ambele echipe)
Etapa 11
Alexandreea mie, 05/05/2021 18:50
Printerr
5 0
TTA
mie, 05/05/2021 18:50
Alexandreea
Printerr
5
0
TTA
| neprezentare
Alexandreea mie, 05/05/2021 19:40
Catena Racing Team
6 3
Tuborg
mie, 05/05/2021 19:40
Alexandreea
Catena Racing Team
6
3
Tuborg
Alexandreea mie, 05/05/2021 20:30
Marco Vet
6 4
Royal Car
mie, 05/05/2021 20:30
Alexandreea
Marco Vet
6
4
Royal Car
Alexandreea sâm, 22/05/2021 12:50
Groupe Renault
3 3
Gemini Solutions
sâm, 22/05/2021 12:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Gemini Solutions
| restanță
Etapa 12
Alexandreea mie, 19/05/2021 18:50
Catena Racing Team
3 4
Marco Vet
mie, 19/05/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
3
4
Marco Vet
Alexandreea mie, 19/05/2021 19:40
Royal Car
6 6
Groupe Renault
mie, 19/05/2021 19:40
Alexandreea
Royal Car
6
6
Groupe Renault
Alexandreea mie, 19/05/2021 20:30
Gemini Solutions
1 0
Printerr
mie, 19/05/2021 20:30
Alexandreea
Gemini Solutions
1
0
Printerr
Alexandreea mie, 19/05/2021 21:20
TTA
6 4
Tuborg
mie, 19/05/2021 21:20
Alexandreea
TTA
6
4
Tuborg
Etapa 13
Alexandreea vin, 14/05/2021 20:00
Groupe Renault
2 3
Tuborg
vin, 14/05/2021 20:00
Alexandreea
Groupe Renault
2
3
Tuborg
| avans
Alexandreea sâm, 22/05/2021 12:00
Marco Vet
2 6
TTA
sâm, 22/05/2021 12:00
Alexandreea
Marco Vet
2
6
TTA
| avans
Alexandreea mie, 26/05/2021 18:50
Catena Racing Team
4 1
Printerr
mie, 26/05/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
4
1
Printerr
Alexandreea mie, 26/05/2021 19:40
Royal Car
5 11
Gemini Solutions
mie, 26/05/2021 19:40
Alexandreea
Royal Car
5
11
Gemini Solutions
Etapa 14
Alexandreea vin, 28/05/2021 19:50
Royal Car
8 3
Tuborg
vin, 28/05/2021 19:50
Alexandreea
Royal Car
8
3
Tuborg
| avans
mie, 02/06/2021 19:40
Gemini Solutions
4 2
TTA
mie, 02/06/2021 19:40
Gemini Solutions
4
2
TTA
mie, 02/06/2021 20:30
Catena Racing Team
2 1
Groupe Renault
mie, 02/06/2021 20:30
Catena Racing Team
2
1
Groupe Renault
mie, 02/06/2021 21:20
Marco Vet
10 1
Printerr
mie, 02/06/2021 21:20
Marco Vet
10
1
Printerr
MATRICE REZULTATE
Marco Vet
Catena Racing Team
TTA
Gemini Solutions
Royal Car
Printerr
Groupe Renault
Tuborg
1 Marco Vet
4–4
4–3
2–6
2–1
7–2
1–5
6–4
9–1
10–1
2–6
2–1
11–6
6–2
6–4
2 Catena Racing Team
3–4
4–4
1–1
3–3
2–0
3–5
5–2
3–2
4–1
7–1
2–1
5–3
6–3
9–1
3 TTA
1–2
6–2
3–3
1–1
5–3
2–4
5–1
3–0
6–5
0–5
0–0
4–1
6–4
4–2
4 Gemini Solutions
5–1
2–7
5–3
0–2
4–2
3–5
3–5
11–5
1–0
8–1
2–4
3–3
6–3
10–4
5 Royal Car
1–9
4–6
2–3
2–5
0–3
1–5
5–11
5–3
7–3
4–2
6–6
5–3
8–3
4–3
6 Printerr
6–2
1–10
1–7
1–4
5–0
5–6
1–8
0–1
2–4
3–7
4–1
3–3
7–4
3–3
7 Groupe Renault
6–11
1–2
3–5
1–2
1–4
0–0
3–3
4–2
3–5
6–6
3–3
1–4
2–3
6–2
8 Tuborg
4–6
2–6
1–9
3–6
2–4
4–6
4–10
3–6
3–4
3–8
3–3
4–7
2–6
3–2
LISTĂ REZULTATE
2 iun. 2021
mie, 02/06/2021 21:20
Marco Vet
10 1
Printerr
mie, 02/06/2021 21:20
Marco Vet
10
1
Printerr
mie, 02/06/2021 20:30
Catena Racing Team
2 1
Groupe Renault
mie, 02/06/2021 20:30
Catena Racing Team
2
1
Groupe Renault
mie, 02/06/2021 19:40
Gemini Solutions
4 2
TTA
mie, 02/06/2021 19:40
Gemini Solutions
4
2
TTA
28 mai 2021
Alexandreea vin, 28/05/2021 19:50
Royal Car
8 3
Tuborg
vin, 28/05/2021 19:50
Alexandreea
Royal Car
8
3
Tuborg
| avans
26 mai 2021
Alexandreea mie, 26/05/2021 19:40
Royal Car
5 11
Gemini Solutions
mie, 26/05/2021 19:40
Alexandreea
Royal Car
5
11
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 26/05/2021 18:50
Catena Racing Team
4 1
Printerr
mie, 26/05/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
4
1
Printerr
22 mai 2021
Alexandreea sâm, 22/05/2021 12:50
Groupe Renault
3 3
Gemini Solutions
sâm, 22/05/2021 12:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Gemini Solutions
| restanță
Alexandreea sâm, 22/05/2021 12:00
Marco Vet
2 6
TTA
sâm, 22/05/2021 12:00
Alexandreea
Marco Vet
2
6
TTA
| avans
19 mai 2021
Alexandreea mie, 19/05/2021 21:20
TTA
6 4
Tuborg
mie, 19/05/2021 21:20
Alexandreea
TTA
6
4
Tuborg
Alexandreea mie, 19/05/2021 20:30
Gemini Solutions
1 0
Printerr
mie, 19/05/2021 20:30
Alexandreea
Gemini Solutions
1
0
Printerr
Alexandreea mie, 19/05/2021 19:40
Royal Car
6 6
Groupe Renault
mie, 19/05/2021 19:40
Alexandreea
Royal Car
6
6
Groupe Renault
Alexandreea mie, 19/05/2021 18:50
Catena Racing Team
3 4
Marco Vet
mie, 19/05/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
3
4
Marco Vet
14 mai 2021
Alexandreea vin, 14/05/2021 20:00
Groupe Renault
2 3
Tuborg
vin, 14/05/2021 20:00
Alexandreea
Groupe Renault
2
3
Tuborg
| avans
12 mai 2021
Alexandreea mie, 12/05/2021 20:30
Catena Racing Team
1 1
TTA
mie, 12/05/2021 20:30
Alexandreea
Catena Racing Team
1
1
TTA
| restanță
5 mai 2021
Alexandreea mie, 05/05/2021 20:30
Marco Vet
6 4
Royal Car
mie, 05/05/2021 20:30
Alexandreea
Marco Vet
6
4
Royal Car
Alexandreea mie, 05/05/2021 19:40
Catena Racing Team
6 3
Tuborg
mie, 05/05/2021 19:40
Alexandreea
Catena Racing Team
6
3
Tuborg
Alexandreea mie, 05/05/2021 18:50
Printerr
5 0
TTA
mie, 05/05/2021 18:50
Alexandreea
Printerr
5
0
TTA
| neprezentare
28 apr. 2021
Alexandreea mie, 28/04/2021 18:50
Catena Racing Team
2 0
Gemini Solutions
mie, 28/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
2
0
Gemini Solutions
| restanță
21 apr. 2021
Alexandreea mie, 21/04/2021 20:30
TTA
0 0
Groupe Renault
mie, 21/04/2021 20:30
Alexandreea
TTA
0
0
Groupe Renault
| "masa verde" (0-5 ambele echipe)
Alexandreea mie, 21/04/2021 19:40
Gemini Solutions
5 1
Marco Vet
mie, 21/04/2021 19:40
Alexandreea
Gemini Solutions
5
1
Marco Vet
Alexandreea mie, 21/04/2021 18:50
Catena Racing Team
5 2
Royal Car
mie, 21/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
5
2
Royal Car
Alexandreea mie, 21/04/2021 18:00
Tuborg
3 3
Printerr
mie, 21/04/2021 18:00
Alexandreea
Tuborg
3
3
Printerr
14 apr. 2021
Alexandreea mie, 14/04/2021 20:30
Tuborg
4 10
Gemini Solutions
mie, 14/04/2021 20:30
Alexandreea
Tuborg
4
10
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 14/04/2021 19:40
Printerr
2 4
Royal Car
mie, 14/04/2021 19:40
Alexandreea
Printerr
2
4
Royal Car
Alexandreea mie, 14/04/2021 18:00
Groupe Renault
6 11
Marco Vet
mie, 14/04/2021 18:00
Alexandreea
Groupe Renault
6
11
Marco Vet
7 apr. 2021
Alexandreea mie, 07/04/2021 20:30
Printerr
4 1
Groupe Renault
mie, 07/04/2021 20:30
Alexandreea
Printerr
4
1
Groupe Renault
Alexandreea mie, 07/04/2021 18:50
Tuborg
4 6
Marco Vet
mie, 07/04/2021 18:50
Alexandreea
Tuborg
4
6
Marco Vet
Alexandreea mie, 07/04/2021 18:00
TTA
5 1
Royal Car
mie, 07/04/2021 18:00
Alexandreea
TTA
5
1
Royal Car
3 apr. 2021
Alexandreea sâm, 03/04/2021 13:40
Tuborg
3 4
Royal Car
sâm, 03/04/2021 13:40
Alexandreea
Tuborg
3
4
Royal Car
| restanță
Alexandreea sâm, 03/04/2021 12:50
Printerr
1 7
Catena Racing Team
sâm, 03/04/2021 12:50
Alexandreea
Printerr
1
7
Catena Racing Team
| restanță
24 mart. 2021
Alexandreea mie, 24/03/2021 20:40
TTA
5 3
Gemini Solutions
mie, 24/03/2021 20:40
Alexandreea
TTA
5
3
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 24/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Catena Racing Team
mie, 24/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 24/03/2021 19:00
Printerr
6 2
Marco Vet
mie, 24/03/2021 19:00
Alexandreea
Printerr
6
2
Marco Vet
17 mart. 2021
Alexandreea mie, 17/03/2021 20:40
Tuborg
2 6
Groupe Renault
mie, 17/03/2021 20:40
Alexandreea
Tuborg
2
6
Groupe Renault
Alexandreea mie, 17/03/2021 19:50
Gemini Solutions
3 5
Royal Car
mie, 17/03/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
3
5
Royal Car
Alexandreea mie, 17/03/2021 19:00
TTA
1 2
Marco Vet
mie, 17/03/2021 19:00
Alexandreea
TTA
1
2
Marco Vet
10 mart. 2021
Alexandreea mie, 10/03/2021 21:30
Tuborg
2 4
TTA
mie, 10/03/2021 21:30
Alexandreea
Tuborg
2
4
TTA
Alexandreea mie, 10/03/2021 20:40
Printerr
1 8
Gemini Solutions
mie, 10/03/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
1
8
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 10/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Royal Car
mie, 10/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Royal Car
Alexandreea mie, 10/03/2021 19:00
Marco Vet
4 4
Catena Racing Team
mie, 10/03/2021 19:00
Alexandreea
Marco Vet
4
4
Catena Racing Team
5 mart. 2021
Alexandreea vin, 05/03/2021 21:10
Tuborg
1 9
Catena Racing Team
vin, 05/03/2021 21:10
Alexandreea
Tuborg
1
9
Catena Racing Team
Alexandreea vin, 05/03/2021 20:20
Gemini Solutions
2 4
Groupe Renault
vin, 05/03/2021 20:20
Alexandreea
Gemini Solutions
2
4
Groupe Renault
Alexandreea vin, 05/03/2021 19:30
TTA
6 5
Printerr
vin, 05/03/2021 19:30
Alexandreea
TTA
6
5
Printerr
26 feb. 2021
Alexandreea vin, 26/02/2021 21:00
Royal Car
1 9
Marco Vet
vin, 26/02/2021 21:00
Alexandreea
Royal Car
1
9
Marco Vet
| avans
24 feb. 2021
Alexandreea mie, 24/02/2021 21:30
Marco Vet
7 2
Gemini Solutions
mie, 24/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
7
2
Gemini Solutions
Alexandreea mie, 24/02/2021 20:40
Printerr
7 4
Tuborg
mie, 24/02/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
7
4
Tuborg
Alexandreea mie, 24/02/2021 19:50
Groupe Renault
1 4
TTA
mie, 24/02/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
1
4
TTA
Alexandreea mie, 24/02/2021 19:00
Royal Car
2 3
Catena Racing Team
mie, 24/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
2
3
Catena Racing Team
17 feb. 2021
Alexandreea mie, 17/02/2021 21:30
Marco Vet
2 1
Groupe Renault
mie, 17/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
2
1
Groupe Renault
Alexandreea mie, 17/02/2021 20:40
TTA
3 3
Catena Racing Team
mie, 17/02/2021 20:40
Alexandreea
TTA
3
3
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 17/02/2021 19:50
Gemini Solutions
6 3
Tuborg
mie, 17/02/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
6
3
Tuborg
Alexandreea mie, 17/02/2021 19:00
Royal Car
7 3
Printerr
mie, 17/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
7
3
Printerr
10 feb. 2021
Alexandreea mie, 10/02/2021 20:30
Groupe Renault
3 3
Printerr
mie, 10/02/2021 20:30
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Printerr
Alexandreea mie, 10/02/2021 19:40
Marco Vet
6 2
Tuborg
mie, 10/02/2021 19:40
Alexandreea
Marco Vet
6
2
Tuborg
Alexandreea mie, 10/02/2021 18:50
Royal Car
0 3
TTA
mie, 10/02/2021 18:50
Alexandreea
Royal Car
0
3
TTA
Alexandreea mie, 10/02/2021 18:00
Gemini Solutions
5 3
Catena Racing Team
mie, 10/02/2021 18:00
Alexandreea
Gemini Solutions
5
3
Catena Racing Team
SUSPENDĂRI

ÎN STARE DE SUSPENDARE
⇒ B.J.Nidhal (Renault), E.D.Ninu (TTA), A.Dibluș (TTA) - sezon 2021/22 * proba video (comportament nesportiv).

PASIBILI DE SUSPENDARE (3 "galbene")
⇒ nu există.

AU FOST SUSPENDAȚI
⇒ T.I.Alecu (TTA) - 4 j (et.9,11,12,13) * proba video (comportament nesportiv).
⇒ S.E.Dumitrache (TTA) - 1j (et.12) * eliminare directă (fază iminentă de gol).
⇒ C.S.Costache (Catena) - 1j (et.12) * eliminare indirectă (2 "galbene" în meci).
⇒ E.A.C. Giuroiu (Royal Car) - 1j (et.12) * cumul 4 "galbene" stagionale.
⇒ E.Hulubei (TTA) - 3 j (et.9,11,12) * proba video (comportament nesportiv).
⇒ A.I.Ilina (Marco Vet) - 1 j (et.11) * eliminare directă (henț în fază iminentă de gol).
⇒ E.Gogoi (Tuborg) - 1 j (et.9) * eliminare directă (henț în fază iminentă de gol).

INFO

• la eliminare directă sau indirectă (cumul de cartonașe galbene într-un joc), jucătorul este suspendat cel puțin un joc (etapa următoare).
• la cumul de 4,7,9,11,12 etc. cartonașe galbene primite în jocuri diferite (dacă nu au fost urmate de cartonaș roșu), jucătorul este suspendat un joc (etapa următoare).

Clasament Fair-Play
# Echipe Penalizare
1 4 0 0 4
2 5 0 0 5
3 4 0 1 9
4 5 0 1 10
5 5 0 1 10
6 8 1 0 10
7 8 0 1 13
8 7 0 5 32
* în caz de egalitate, departajarea la FAIR-PLAY se face în ordine în funcție de: număr mai mic de jucători avertizați, număr mai mic de lovituri de penalitate cu care a fost sancționată, număr mai mare de jocuri în care nu a primit avertisment, fair-play jocuri directe.
* în caz de egalitate, departajarea la GOLGHETERI se face în ordine în funcție de: goluri marcate din acțiune, număr mai mare de meciuri în care a marcat, număr mai mare de jocuri disputate, procent mai mare din golurile echipei, fair-play (eliminări directe/indirecte, galbene).
* în caz de egalitate, departajarea la PASATORI se face în ordine în funcție de: număr mai mare de jocuri în care a dat pase de gol, procent mai mare din pasele de gol ale echipei, fair-play (eliminări directe/indirecte, galbene).
PARTICIPANTE

Despre competiție

► competiție desfășurată în București sub egida organizației LIGA COMPANIILOR.
► participă echipe invitate din „Campionatul Companiilor”.
► regulamentul este specific, bazat pe încurajarea fidelilății jucătorilor în echipa reprezentată.
► sezonul 2021/22 (ediția 2) se desfășoară în perioada Octombrie-Mai, la Arena Alexandreea București, în sistem ligă fiecare cu fiecare, pe parcursul a 22 etape.

Ultimele noutăți din LIGA-Pro

P