Alexandreea

stadium photo
Oraș București
Adresă Bd. Basarabia, Nr. 37-39, sector 2
Capacitate 250
Deschis 2008
Suprafață Artificial turf
Website FitnessAndSpa.ro
Dimensiuni teren 42x22m | porți 4x2m | înălțime variabilă 2,5-14m
Condiții lumină LED și naturală (termopane) | sistem climatizare aeroterme model 2021 | parcare | vestiare încălzire pardoseală | dușuri
Complex Alexandreea Fitness & Spa
JOCURI VIITOARE
Alexandreea 20/04/2021 20:30
Rompetrol
- -
PepsiCo
20/04/2021 20:30
Alexandreea
Rompetrol
-
-
PepsiCo
Alexandreea 21/04/2021 18:00
Tuborg
- -
Printerr
21/04/2021 18:00
Alexandreea
Tuborg
-
-
Printerr
Alexandreea 21/04/2021 18:50
Catena Racing Team
- -
Royal Car
21/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Royal Car
Alexandreea 21/04/2021 19:40
Gemini Solutions
- -
Marco Vet
21/04/2021 19:40
Alexandreea
Gemini Solutions
-
-
Marco Vet
Alexandreea 21/04/2021 20:30
TTA
- -
Groupe Renault
21/04/2021 20:30
Alexandreea
TTA
-
-
Groupe Renault
Alexandreea 22/04/2021 18:00
Societe Generale
- -
LexLAZIO
22/04/2021 18:00
Alexandreea
Societe Generale
-
-
LexLAZIO
Alexandreea 23/04/2021 17:30
Crosspoint
- -
Alexandria-STB SA
23/04/2021 17:30
Alexandreea
Crosspoint
-
-
Alexandria-STB SA
Alexandreea 26/04/2021 17:30
Crosspoint
- -
Deloitte Digital
26/04/2021 17:30
Alexandreea
Crosspoint
-
-
Deloitte Digital
Alexandreea 27/04/2021 20:30
Baroul București 3
- -
Raiffeisen Bank
27/04/2021 20:30
Alexandreea
Baroul București 3
-
-
Raiffeisen Bank
Alexandreea 28/04/2021 18:00
Societe Generale
- -
Televol Systems
28/04/2021 18:00
Alexandreea
Societe Generale
-
-
Televol Systems
Alexandreea 28/04/2021 18:50
Catena Racing Team
- -
Gemini Solutions
28/04/2021 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Gemini Solutions
| restanță
Alexandreea 28/04/2021 19:40
Mobexpert
- -
Admiral
28/04/2021 19:40
Alexandreea
Mobexpert
-
-
Admiral
Alexandreea 28/04/2021 20:30
RCS & RDS
- -
Lindab
28/04/2021 20:30
Alexandreea
RCS & RDS
-
-
Lindab
Alexandreea 29/04/2021 18:00
Mega Image
- -
RINF TECH
29/04/2021 18:00
Alexandreea
Mega Image
-
-
RINF TECH
Alexandreea 04/05/2021 20:30
LexLAZIO
- -
Deloitte Digital
04/05/2021 20:30
Alexandreea
LexLAZIO
-
-
Deloitte Digital
Alexandreea 05/05/2021 18:50
Printerr
- -
TTA
05/05/2021 18:50
Alexandreea
Printerr
-
-
TTA
Alexandreea 05/05/2021 19:40
Catena Racing Team
- -
Tuborg
05/05/2021 19:40
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Tuborg
Alexandreea 05/05/2021 20:30
Marco Vet
- -
Royal Car
05/05/2021 20:30
Alexandreea
Marco Vet
-
-
Royal Car
Alexandreea 06/05/2021 18:00
Sport Suport
- -
Raiffeisen Bank
06/05/2021 18:00
Alexandreea
Sport Suport
-
-
Raiffeisen Bank
Alexandreea 08/05/2021 12:00
Groupe Renault
- -
Gemini Solutions
08/05/2021 12:00
Alexandreea
Groupe Renault
-
-
Gemini Solutions
Alexandreea 08/05/2021 12:50
Electronic Arts
- -
AESAv
08/05/2021 12:50
Alexandreea
Electronic Arts
-
-
AESAv
Alexandreea 08/05/2021 13:40
Baroul București 3
- -
ING Tech
08/05/2021 13:40
Alexandreea
Baroul București 3
-
-
ING Tech
Alexandreea
Catena Racing Team
- -
TTA
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
TTA
| joc amânat
JOCURI ÎNCHEIATE
Alexandreea 19/04/2021 17:30
Ericsson
1 9
Hidroconstrucția
19/04/2021 17:30
Alexandreea
Ericsson
1
9
Hidroconstrucția
Alexandreea 17/04/2021 13:40
Lipton
3 4
Segula
17/04/2021 13:40
Alexandreea
Lipton
3
4
Segula
Alexandreea 17/04/2021 12:50
Electronic Arts
1 3
Sport Suport
17/04/2021 12:50
Alexandreea
Electronic Arts
1
3
Sport Suport
Alexandreea 17/04/2021 12:00
RCS & RDS
8 3
Hidroconstrucția
17/04/2021 12:00
Alexandreea
RCS & RDS
8
3
Hidroconstrucția
Alexandreea 16/04/2021 17:30
Lindab
1 5
Admiral
16/04/2021 17:30
Alexandreea
Lindab
1
5
Admiral
Alexandreea 15/04/2021 18:00
Ericsson
2 7
Mega Image
15/04/2021 18:00
Alexandreea
Ericsson
2
7
Mega Image
Alexandreea 14/04/2021 20:30
Tuborg
4 10
Gemini Solutions
14/04/2021 20:30
Alexandreea
Tuborg
4
10
Gemini Solutions
Alexandreea 14/04/2021 19:40
Printerr
2 4
Royal Car
14/04/2021 19:40
Alexandreea
Printerr
2
4
Royal Car
Alexandreea 14/04/2021 18:00
Groupe Renault
6 11
Marco Vet
14/04/2021 18:00
Alexandreea
Groupe Renault
6
11
Marco Vet
Alexandreea 13/04/2021 20:30
Mobexpert
2 4
PepsiCo
13/04/2021 20:30
Alexandreea
Mobexpert
2
4
PepsiCo
Alexandreea 12/04/2021 17:30
Segula
1 0
ING Tech
12/04/2021 17:30
Alexandreea
Segula
1
0
ING Tech
Alexandreea 09/04/2021 17:30
Lipton
8 8
Televol Systems
09/04/2021 17:30
Alexandreea
Lipton
8
8
Televol Systems
Alexandreea 07/04/2021 20:30
Printerr
4 1
Groupe Renault
07/04/2021 20:30
Alexandreea
Printerr
4
1
Groupe Renault
Alexandreea 07/04/2021 19:40
Rompetrol
4 2
RINF TECH
07/04/2021 19:40
Alexandreea
Rompetrol
4
2
RINF TECH
Alexandreea 07/04/2021 18:50
Tuborg
4 6
Marco Vet
07/04/2021 18:50
Alexandreea
Tuborg
4
6
Marco Vet
Alexandreea 07/04/2021 18:00
TTA
5 1
Royal Car
07/04/2021 18:00
Alexandreea
TTA
5
1
Royal Car
Alexandreea 03/04/2021 13:40
Tuborg
3 4
Royal Car
03/04/2021 13:40
Alexandreea
Tuborg
3
4
Royal Car
| restanță
Alexandreea 03/04/2021 12:50
Printerr
1 7
Catena Racing Team
03/04/2021 12:50
Alexandreea
Printerr
1
7
Catena Racing Team
| restanță
Alexandreea 03/04/2021 12:00
Alexandria-STB SA
4 2
AESAv
03/04/2021 12:00
Alexandreea
Alexandria-STB SA
4
2
AESAv
Alexandreea 02/04/2021 18:00
Lindab
0 7
Mega Image
02/04/2021 18:00
Alexandreea
Lindab
0
7
Mega Image
| restanță
Alexandreea 27/03/2021 13:40
Mobexpert
9 3
Ericsson
27/03/2021 13:40
Alexandreea
Mobexpert
9
3
Ericsson
Alexandreea 27/03/2021 12:50
RCS & RDS
3 4
Rompetrol
27/03/2021 12:50
Alexandreea
RCS & RDS
3
4
Rompetrol
Alexandreea 26/03/2021 20:00
Televol Systems
5 1
Electronic Arts
26/03/2021 20:00
Alexandreea
Televol Systems
5
1
Electronic Arts
Alexandreea 26/03/2021 19:10
Deloitte Digital
3 6
Societe Generale
26/03/2021 19:10
Alexandreea
Deloitte Digital
3
6
Societe Generale
Alexandreea 26/03/2021 18:20
AESAv
1 6
Baroul București 3
26/03/2021 18:20
Alexandreea
AESAv
1
6
Baroul București 3
Alexandreea 26/03/2021 17:30
Hidroconstrucția
6 3
Admiral
26/03/2021 17:30
Alexandreea
Hidroconstrucția
6
3
Admiral
Alexandreea 25/03/2021 18:45
Segula
6 6
Sport Suport
25/03/2021 18:45
Alexandreea
Segula
6
6
Sport Suport
Alexandreea 25/03/2021 18:00
ING Tech
7 1
Crosspoint
25/03/2021 18:00
Alexandreea
ING Tech
7
1
Crosspoint
Alexandreea 24/03/2021 20:40
TTA
5 3
Gemini Solutions
24/03/2021 20:40
Alexandreea
TTA
5
3
Gemini Solutions
Alexandreea 24/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Catena Racing Team
24/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Catena Racing Team
Alexandreea 24/03/2021 19:00
Printerr
6 2
Marco Vet
24/03/2021 19:00
Alexandreea
Printerr
6
2
Marco Vet
Alexandreea 24/03/2021 18:00
Alexandria-STB SA
8 5
Lipton
24/03/2021 18:00
Alexandreea
Alexandria-STB SA
8
5
Lipton
Alexandreea 23/03/2021 20:30
Raiffeisen Bank
4 4
LexLAZIO
23/03/2021 20:30
Alexandreea
Raiffeisen Bank
4
4
LexLAZIO
Alexandreea 22/03/2021 17:30
PepsiCo
6 2
RINF TECH
22/03/2021 17:30
Alexandreea
PepsiCo
6
2
RINF TECH
Alexandreea 20/03/2021 13:40
LexLAZIO
6 4
Sport Suport
20/03/2021 13:40
Alexandreea
LexLAZIO
6
4
Sport Suport
Alexandreea 20/03/2021 12:50
Societe Generale
1 4
Raiffeisen Bank
20/03/2021 12:50
Alexandreea
Societe Generale
1
4
Raiffeisen Bank
Alexandreea 20/03/2021 12:00
Electronic Arts
6 2
Deloitte Digital
20/03/2021 12:00
Alexandreea
Electronic Arts
6
2
Deloitte Digital
Alexandreea 19/03/2021 20:10
Mobexpert
8 4
RCS & RDS
19/03/2021 20:10
Alexandreea
Mobexpert
8
4
RCS & RDS
| restanță
Alexandreea 19/03/2021 19:10
Baroul București 3
1 4
Televol Systems
19/03/2021 19:10
Alexandreea
Baroul București 3
1
4
Televol Systems
Alexandreea 19/03/2021 18:20
Crosspoint
6 10
AESAv
19/03/2021 18:20
Alexandreea
Crosspoint
6
10
AESAv
Alexandreea 19/03/2021 17:30
Lipton
5 7
ING Tech
19/03/2021 17:30
Alexandreea
Lipton
5
7
ING Tech
Alexandreea 17/03/2021 20:40
Tuborg
2 6
Groupe Renault
17/03/2021 20:40
Alexandreea
Tuborg
2
6
Groupe Renault
Alexandreea 17/03/2021 19:50
Gemini Solutions
3 5
Royal Car
17/03/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
3
5
Royal Car
Alexandreea 17/03/2021 19:00
TTA
1 2
Marco Vet
17/03/2021 19:00
Alexandreea
TTA
1
2
Marco Vet
Alexandreea 17/03/2021 18:00
Alexandria-STB SA
7 3
Segula
17/03/2021 18:00
Alexandreea
Alexandria-STB SA
7
3
Segula
Alexandreea 12/03/2021 21:10
Rompetrol
5 3
Mobexpert
12/03/2021 21:10
Alexandreea
Rompetrol
5
3
Mobexpert
Alexandreea 12/03/2021 20:10
Admiral
11 2
RCS & RDS
12/03/2021 20:10
Alexandreea
Admiral
11
2
RCS & RDS
Alexandreea 12/03/2021 19:20
Ericsson
3 7
Lindab
12/03/2021 19:20
Alexandreea
Ericsson
3
7
Lindab
Alexandreea 12/03/2021 18:20
RINF TECH
6 4
Hidroconstrucția
12/03/2021 18:20
Alexandreea
RINF TECH
6
4
Hidroconstrucția
Alexandreea 12/03/2021 17:30
Mega Image
6 7
PepsiCo
12/03/2021 17:30
Alexandreea
Mega Image
6
7
PepsiCo
Alexandreea 10/03/2021 21:30
Tuborg
2 4
TTA
10/03/2021 21:30
Alexandreea
Tuborg
2
4
TTA
Alexandreea 10/03/2021 20:40
Printerr
1 8
Gemini Solutions
10/03/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
1
8
Gemini Solutions
Alexandreea 10/03/2021 19:50
Groupe Renault
3 5
Royal Car
10/03/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
3
5
Royal Car
Alexandreea 10/03/2021 19:00
Marco Vet
4 4
Catena Racing Team
10/03/2021 19:00
Alexandreea
Marco Vet
4
4
Catena Racing Team
Alexandreea 05/03/2021 21:10
Tuborg
1 9
Catena Racing Team
05/03/2021 21:10
Alexandreea
Tuborg
1
9
Catena Racing Team
Alexandreea 05/03/2021 20:20
Gemini Solutions
2 4
Groupe Renault
05/03/2021 20:20
Alexandreea
Gemini Solutions
2
4
Groupe Renault
Alexandreea 05/03/2021 19:30
TTA
6 5
Printerr
05/03/2021 19:30
Alexandreea
TTA
6
5
Printerr
Alexandreea 05/03/2021 18:20
Hidroconstrucția
3 4
Mega Image
05/03/2021 18:20
Alexandreea
Hidroconstrucția
3
4
Mega Image
Alexandreea 05/03/2021 17:30
RINF TECH
4 4
Admiral
05/03/2021 17:30
Alexandreea
RINF TECH
4
4
Admiral
Alexandreea 03/03/2021 19:50
Lindab
5 6
Rompetrol
03/03/2021 19:50
Alexandreea
Lindab
5
6
Rompetrol
Alexandreea 03/03/2021 19:00
PepsiCo
9 4
Ericsson
03/03/2021 19:00
Alexandreea
PepsiCo
9
4
Ericsson
Alexandreea 26/02/2021 21:00
Royal Car
1 9
Marco Vet
26/02/2021 21:00
Alexandreea
Royal Car
1
9
Marco Vet
| avans
Alexandreea 24/02/2021 21:30
Marco Vet
7 2
Gemini Solutions
24/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
7
2
Gemini Solutions
Alexandreea 24/02/2021 20:40
Printerr
7 4
Tuborg
24/02/2021 20:40
Alexandreea
Printerr
7
4
Tuborg
Alexandreea 24/02/2021 19:50
Groupe Renault
1 4
TTA
24/02/2021 19:50
Alexandreea
Groupe Renault
1
4
TTA
Alexandreea 24/02/2021 19:00
Royal Car
2 3
Catena Racing Team
24/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
2
3
Catena Racing Team
Alexandreea 17/02/2021 21:30
Marco Vet
2 1
Groupe Renault
17/02/2021 21:30
Alexandreea
Marco Vet
2
1
Groupe Renault
Alexandreea 17/02/2021 20:40
TTA
3 3
Catena Racing Team
17/02/2021 20:40
Alexandreea
TTA
3
3
Catena Racing Team
Alexandreea 17/02/2021 19:50
Gemini Solutions
6 3
Tuborg
17/02/2021 19:50
Alexandreea
Gemini Solutions
6
3
Tuborg
Alexandreea 17/02/2021 19:00
Royal Car
7 3
Printerr
17/02/2021 19:00
Alexandreea
Royal Car
7
3
Printerr
Alexandreea 10/02/2021 20:30
Groupe Renault
3 3
Printerr
10/02/2021 20:30
Alexandreea
Groupe Renault
3
3
Printerr
Alexandreea 10/02/2021 19:40
Marco Vet
6 2
Tuborg
10/02/2021 19:40
Alexandreea
Marco Vet
6
2
Tuborg
Alexandreea 10/02/2021 18:50
Royal Car
0 3
TTA
10/02/2021 18:50
Alexandreea
Royal Car
0
3
TTA
Alexandreea 10/02/2021 18:00
Gemini Solutions
5 3
Catena Racing Team
10/02/2021 18:00
Alexandreea
Gemini Solutions
5
3
Catena Racing Team

Calendar jocuri

Cel mai recent video

P