Alexandreea

stadium photo
Oraș București
Adresă Bd. Basarabia, Nr. 37-39, sector 2
Capacitate 250
Deschis 2008
Suprafață Artificial turf
Website fitnessandspa.ro
Dimensiuni teren 42x22m | porți 4x2m | înălțime variabilă 2,5-14m
Condiții gazon 2021| lumină LED + naturală (termopane) | sistem climatizare aeroterme model 2021 | parcare | vestiare încălzire pardoseală | dușuri
Complex Alexandreea Fitness & Spa
JOCURI VIITOARE
Alexandreea mie, 17/04/2024 18:50
Catena Racing Team
- -
Segula
mie, 17/04/2024 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
-
-
Segula
Alexandreea mie, 17/04/2024 19:40
Megagen
- -
Electronic Arts
mie, 17/04/2024 19:40
Alexandreea
Megagen
-
-
Electronic Arts
Alexandreea mie, 17/04/2024 20:30
Ideologiq
- -
Acopero Serv
mie, 17/04/2024 20:30
Alexandreea
Ideologiq
-
-
Acopero Serv
Alexandreea mie, 17/04/2024 21:30
Mobexpert
- -
Hidroconstrucția
mie, 17/04/2024 21:30
Alexandreea
Mobexpert
-
-
Hidroconstrucția
Alexandreea mie, 17/04/2024 22:20
Lindab
- -
Mega Image
mie, 17/04/2024 22:20
Alexandreea
Lindab
-
-
Mega Image
Alexandreea mie, 17/04/2024 23:10
RINF TECH
- -
STB SA
mie, 17/04/2024 23:10
Alexandreea
RINF TECH
-
-
STB SA
Alexandreea vin, 19/04/2024 18:30
Royal Car
- -
Playtika
vin, 19/04/2024 18:30
Alexandreea
Royal Car
-
-
Playtika
Alexandreea vin, 19/04/2024 19:20
Ursus
- -
Alstom
vin, 19/04/2024 19:20
Alexandreea
Ursus
-
-
Alstom
Alexandreea vin, 19/04/2024 20:10
Impetum Group
- -
ING
vin, 19/04/2024 20:10
Alexandreea
Impetum Group
-
-
ING
Alexandreea vin, 19/04/2024 21:00
HP Inc
- -
UiPath
vin, 19/04/2024 21:00
Alexandreea
HP Inc
-
-
UiPath
Alexandreea vin, 19/04/2024 21:50
BCR
- -
SG GSC
vin, 19/04/2024 21:50
Alexandreea
BCR
-
-
SG GSC
Alexandreea vin, 19/04/2024 22:40
Acopero România
- -
PepsiCo
vin, 19/04/2024 22:40
Alexandreea
Acopero România
-
-
PepsiCo
Alexandreea lun, 22/04/2024 18:30
Orange Services
- -
Megagen
lun, 22/04/2024 18:30
Alexandreea
Orange Services
-
-
Megagen
Alexandreea lun, 22/04/2024 19:20
Electronic Arts
- -
BCR
lun, 22/04/2024 19:20
Alexandreea
Electronic Arts
-
-
BCR
Alexandreea lun, 22/04/2024 20:10
Segula
- -
Lindab
lun, 22/04/2024 20:10
Alexandreea
Segula
-
-
Lindab
Alexandreea lun, 22/04/2024 21:10
ING
- -
RINF TECH
lun, 22/04/2024 21:10
Alexandreea
ING
-
-
RINF TECH
| restanță
Alexandreea mie, 24/04/2024 18:00
Hidroconstrucția
- -
PepsiCo
mie, 24/04/2024 18:00
Alexandreea
Hidroconstrucția
-
-
PepsiCo
Alexandreea mie, 24/04/2024 18:50
Playtika
- -
Ideologiq
mie, 24/04/2024 18:50
Alexandreea
Playtika
-
-
Ideologiq
Alexandreea mie, 24/04/2024 19:40
SG GSC
- -
HP Inc
mie, 24/04/2024 19:40
Alexandreea
SG GSC
-
-
HP Inc
Alexandreea mie, 24/04/2024 20:30
Megagen
- -
Titan Machinery
mie, 24/04/2024 20:30
Alexandreea
Megagen
-
-
Titan Machinery
| restanță
Alexandreea mie, 24/04/2024 21:30
Toyota
- -
Ursus
mie, 24/04/2024 21:30
Alexandreea
Toyota
-
-
Ursus
Alexandreea mie, 24/04/2024 22:20
UiPath
- -
Telus International
mie, 24/04/2024 22:20
Alexandreea
UiPath
-
-
Telus International
Alexandreea mie, 24/04/2024 23:10
RINF TECH
- -
Acopero România
mie, 24/04/2024 23:10
Alexandreea
RINF TECH
-
-
Acopero România
Alexandreea vin, 26/04/2024 18:30
Acopero Serv
- -
Schindler
vin, 26/04/2024 18:30
Alexandreea
Acopero Serv
-
-
Schindler
Alexandreea vin, 26/04/2024 19:20
AESAv-BB9
- -
Mercedes-Benz
vin, 26/04/2024 19:20
Alexandreea
AESAv-BB9
-
-
Mercedes-Benz
Alexandreea vin, 26/04/2024 20:10
Titan Machinery
- -
Orange România
vin, 26/04/2024 20:10
Alexandreea
Titan Machinery
-
-
Orange România
Alexandreea vin, 26/04/2024 21:00
STB SA
- -
Impetum Group
vin, 26/04/2024 21:00
Alexandreea
STB SA
-
-
Impetum Group
Alexandreea vin, 26/04/2024 21:50
Alstom
- -
Royal Car
vin, 26/04/2024 21:50
Alexandreea
Alstom
-
-
Royal Car
Alexandreea vin, 26/04/2024 22:40
Mega Image
- -
Mobexpert
vin, 26/04/2024 22:40
Alexandreea
Mega Image
-
-
Mobexpert
Alexandreea lun, 29/04/2024 18:30
Schindler
- -
Playtika
lun, 29/04/2024 18:30
Alexandreea
Schindler
-
-
Playtika
Alexandreea lun, 29/04/2024 19:20
Ideologiq
- -
Alstom
lun, 29/04/2024 19:20
Alexandreea
Ideologiq
-
-
Alstom
Alexandreea lun, 29/04/2024 20:10
Toyota
- -
Acopero Serv
lun, 29/04/2024 20:10
Alexandreea
Toyota
-
-
Acopero Serv
Alexandreea lun, 29/04/2024 21:10
Royal Car
- -
Ursus
lun, 29/04/2024 21:10
Alexandreea
Royal Car
-
-
Ursus
Alexandreea
Acopero România
- -
Lindab
Alexandreea
Acopero România
-
-
Lindab
| amânat
Alexandreea
Schindler
- -
Toyota
Alexandreea
Schindler
-
-
Toyota
| amânat
JOCURI ÎNCHEIATE
Alexandreea lun, 15/04/2024 21:10
Mercedes-Benz
6 1
Titan Machinery
lun, 15/04/2024 21:10
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
Titan Machinery
Alexandreea lun, 15/04/2024 20:20
Acopero Serv
3 6
Ursus
lun, 15/04/2024 20:20
Alexandreea
Acopero Serv
3
6
Ursus
| restanță
Alexandreea lun, 15/04/2024 19:20
Mega Image
2 9
Catena Racing Team
lun, 15/04/2024 19:20
Alexandreea
Mega Image
2
9
Catena Racing Team
| restanță
Alexandreea lun, 15/04/2024 18:30
Orange România
3 3
Orange Services
lun, 15/04/2024 18:30
Alexandreea
Orange România
3
3
Orange Services
Alexandreea vin, 12/04/2024 22:10
STB SA
6 4
Acopero România
vin, 12/04/2024 22:10
Alexandreea
STB SA
6
4
Acopero România
Alexandreea vin, 12/04/2024 21:10
SG GSC
3 3
UiPath
vin, 12/04/2024 21:10
Alexandreea
SG GSC
3
3
UiPath
Alexandreea vin, 12/04/2024 20:20
HP Inc
2 12
Mercedes-Benz
vin, 12/04/2024 20:20
Alexandreea
HP Inc
2
12
Mercedes-Benz
Alexandreea vin, 12/04/2024 19:20
Electronic Arts
4 3
AESAv-BB9
vin, 12/04/2024 19:20
Alexandreea
Electronic Arts
4
3
AESAv-BB9
Alexandreea vin, 12/04/2024 18:30
Schindler
1 11
Royal Car
vin, 12/04/2024 18:30
Alexandreea
Schindler
1
11
Royal Car
Alexandreea mie, 10/04/2024 23:10
ING
3 6
Catena Racing Team
mie, 10/04/2024 23:10
Alexandreea
ING
3
6
Catena Racing Team
| avans
Alexandreea mie, 10/04/2024 22:20
PepsiCo
5 0
Mobexpert
mie, 10/04/2024 22:20
Alexandreea
PepsiCo
5
0
Mobexpert
Alexandreea mie, 10/04/2024 21:30
Hidroconstrucția
2 4
Lindab
mie, 10/04/2024 21:30
Alexandreea
Hidroconstrucția
2
4
Lindab
Alexandreea mie, 10/04/2024 19:50
Royal Car
6 1
Ideologiq
mie, 10/04/2024 19:50
Alexandreea
Royal Car
6
1
Ideologiq
| restanță
Alexandreea mie, 10/04/2024 18:50
Acopero Serv
4 5
Playtika
mie, 10/04/2024 18:50
Alexandreea
Acopero Serv
4
5
Playtika
Alexandreea mie, 10/04/2024 18:00
Toyota
5 8
Alstom
mie, 10/04/2024 18:00
Alexandreea
Toyota
5
8
Alstom
Alexandreea lun, 08/04/2024 21:10
Telus International
5 11
Orange Services
lun, 08/04/2024 21:10
Alexandreea
Telus International
5
11
Orange Services
Alexandreea lun, 08/04/2024 20:10
BCR
1 3
Orange România
lun, 08/04/2024 20:10
Alexandreea
BCR
1
3
Orange România
Alexandreea lun, 08/04/2024 19:20
Ideologiq
5 13
Ursus
lun, 08/04/2024 19:20
Alexandreea
Ideologiq
5
13
Ursus
Alexandreea lun, 08/04/2024 18:30
Segula
7 2
Impetum Group
lun, 08/04/2024 18:30
Alexandreea
Segula
7
2
Impetum Group
Alexandreea vin, 05/04/2024 22:10
Lindab
4 10
PepsiCo
vin, 05/04/2024 22:10
Alexandreea
Lindab
4
10
PepsiCo
Alexandreea vin, 05/04/2024 20:20
Alstom
6 1
Schindler
vin, 05/04/2024 20:20
Alexandreea
Alstom
6
1
Schindler
Alexandreea vin, 05/04/2024 19:20
Telus International
1 3
AESAv-BB9
vin, 05/04/2024 19:20
Alexandreea
Telus International
1
3
AESAv-BB9
| avans
Alexandreea vin, 05/04/2024 18:30
STB SA
7 2
ING
vin, 05/04/2024 18:30
Alexandreea
STB SA
7
2
ING
Alexandreea mie, 03/04/2024 23:10
RINF TECH
4 1
Segula
mie, 03/04/2024 23:10
Alexandreea
RINF TECH
4
1
Segula
Alexandreea mie, 03/04/2024 22:20
Playtika
3 6
Toyota
mie, 03/04/2024 22:20
Alexandreea
Playtika
3
6
Toyota
Alexandreea mie, 03/04/2024 21:30
Acopero România
7 2
Mobexpert
mie, 03/04/2024 21:30
Alexandreea
Acopero România
7
2
Mobexpert
Alexandreea mie, 03/04/2024 20:40
Catena Racing Team
4 2
Hidroconstrucția
mie, 03/04/2024 20:40
Alexandreea
Catena Racing Team
4
2
Hidroconstrucția
Alexandreea mie, 03/04/2024 19:50
Megagen
2 5
Mercedes-Benz
mie, 03/04/2024 19:50
Alexandreea
Megagen
2
5
Mercedes-Benz
| restanță
Alexandreea mie, 03/04/2024 19:00
Impetum Group
5 8
Mega Image
mie, 03/04/2024 19:00
Alexandreea
Impetum Group
5
8
Mega Image
Alexandreea lun, 01/04/2024 21:10
Acopero Serv
1 6
Royal Car
lun, 01/04/2024 21:10
Alexandreea
Acopero Serv
1
6
Royal Car
Alexandreea lun, 01/04/2024 20:10
Playtika
5 10
Alstom
lun, 01/04/2024 20:10
Alexandreea
Playtika
5
10
Alstom
Alexandreea lun, 01/04/2024 19:20
Toyota
9 1
Ideologiq
lun, 01/04/2024 19:20
Alexandreea
Toyota
9
1
Ideologiq
Alexandreea lun, 01/04/2024 18:30
Schindler
3 12
Ursus
lun, 01/04/2024 18:30
Alexandreea
Schindler
3
12
Ursus
Alexandreea vin, 29/03/2024 21:40
Mobexpert
3 4
Impetum Group
vin, 29/03/2024 21:40
Alexandreea
Mobexpert
3
4
Impetum Group
| restanță
Alexandreea vin, 29/03/2024 20:50
Mercedes-Benz
8 3
Telus International
vin, 29/03/2024 20:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
8
3
Telus International
Alexandreea vin, 29/03/2024 20:00
Orange Services
10 2
SG GSC
vin, 29/03/2024 20:00
Alexandreea
Orange Services
10
2
SG GSC
Alexandreea mie, 27/03/2024 22:20
RINF TECH
3 5
Hidroconstrucția
mie, 27/03/2024 22:20
Alexandreea
RINF TECH
3
5
Hidroconstrucția
Alexandreea mie, 27/03/2024 21:30
Catena Racing Team
5 1
Mobexpert
mie, 27/03/2024 21:30
Alexandreea
Catena Racing Team
5
1
Mobexpert
Alexandreea mie, 27/03/2024 20:40
Impetum Group
3 9
PepsiCo
mie, 27/03/2024 20:40
Alexandreea
Impetum Group
3
9
PepsiCo
Alexandreea mie, 27/03/2024 19:50
Titan Machinery
1 7
BCR
mie, 27/03/2024 19:50
Alexandreea
Titan Machinery
1
7
BCR
Alexandreea mie, 27/03/2024 19:00
Orange România
5 4
HP Inc
mie, 27/03/2024 19:00
Alexandreea
Orange România
5
4
HP Inc
Alexandreea lun, 25/03/2024 21:10
AESAv-BB9
3 9
Megagen
lun, 25/03/2024 21:10
Alexandreea
AESAv-BB9
3
9
Megagen
Alexandreea lun, 25/03/2024 20:10
UiPath
2 3
Electronic Arts
lun, 25/03/2024 20:10
Alexandreea
UiPath
2
3
Electronic Arts
Alexandreea lun, 25/03/2024 19:20
STB SA
10 5
Mega Image
lun, 25/03/2024 19:20
Alexandreea
STB SA
10
5
Mega Image
Alexandreea lun, 25/03/2024 18:30
ING
5 1
Segula
lun, 25/03/2024 18:30
Alexandreea
ING
5
1
Segula
Alexandreea vin, 22/03/2024 20:00
Electronic Arts
2 3
Orange România
vin, 22/03/2024 20:00
Alexandreea
Electronic Arts
2
3
Orange România
Alexandreea mie, 20/03/2024 23:10
PepsiCo
7 10
RINF TECH
mie, 20/03/2024 23:10
Alexandreea
PepsiCo
7
10
RINF TECH
Alexandreea mie, 20/03/2024 22:20
Lindab
4 2
Catena Racing Team
mie, 20/03/2024 22:20
Alexandreea
Lindab
4
2
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 20/03/2024 21:30
UiPath
6 3
AESAv-BB9
mie, 20/03/2024 21:30
Alexandreea
UiPath
6
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 20/03/2024 20:40
BCR
2 2
Telus International
mie, 20/03/2024 20:40
Alexandreea
BCR
2
2
Telus International
Alexandreea mie, 20/03/2024 19:50
Hidroconstrucția
2 7
STB SA
mie, 20/03/2024 19:50
Alexandreea
Hidroconstrucția
2
7
STB SA
Alexandreea lun, 18/03/2024 21:10
Segula
3 4
Acopero România
lun, 18/03/2024 21:10
Alexandreea
Segula
3
4
Acopero România
Alexandreea lun, 18/03/2024 20:10
HP Inc
3 8
Orange Services
lun, 18/03/2024 20:10
Alexandreea
HP Inc
3
8
Orange Services
Alexandreea lun, 18/03/2024 19:20
Mega Image
4 1
ING
lun, 18/03/2024 19:20
Alexandreea
Mega Image
4
1
ING
Alexandreea lun, 18/03/2024 18:30
SG GSC
14 2
Titan Machinery
lun, 18/03/2024 18:30
Alexandreea
SG GSC
14
2
Titan Machinery
Alexandreea vin, 15/03/2024 21:00
Impetum Group
1 9
Lindab
vin, 15/03/2024 21:00
Alexandreea
Impetum Group
1
9
Lindab
Alexandreea vin, 15/03/2024 20:00
STB SA
5 1
PepsiCo
vin, 15/03/2024 20:00
Alexandreea
STB SA
5
1
PepsiCo
Alexandreea mie, 13/03/2024 23:10
Orange Services
5 1
UiPath
mie, 13/03/2024 23:10
Alexandreea
Orange Services
5
1
UiPath
Alexandreea mie, 13/03/2024 22:20
RINF TECH
3 6
Mobexpert
mie, 13/03/2024 22:20
Alexandreea
RINF TECH
3
6
Mobexpert
Alexandreea mie, 13/03/2024 21:30
Acopero România
2 6
Catena Racing Team
mie, 13/03/2024 21:30
Alexandreea
Acopero România
2
6
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 13/03/2024 20:40
AESAv-BB9
3 12
SG GSC
mie, 13/03/2024 20:40
Alexandreea
AESAv-BB9
3
12
SG GSC
Alexandreea mie, 13/03/2024 19:50
Mercedes-Benz
7 2
BCR
mie, 13/03/2024 19:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
7
2
BCR
Alexandreea mie, 13/03/2024 19:00
ING
5 3
Hidroconstrucția
mie, 13/03/2024 19:00
Alexandreea
ING
5
3
Hidroconstrucția
Alexandreea lun, 11/03/2024 21:10
Telus International
6 10
HP Inc
lun, 11/03/2024 21:10
Alexandreea
Telus International
6
10
HP Inc
Alexandreea lun, 11/03/2024 20:10
Titan Machinery
2 12
Electronic Arts
lun, 11/03/2024 20:10
Alexandreea
Titan Machinery
2
12
Electronic Arts
Alexandreea lun, 11/03/2024 19:20
Orange România
0 3
Megagen
lun, 11/03/2024 19:20
Alexandreea
Orange România
0
3
Megagen
Alexandreea lun, 11/03/2024 18:30
Segula
3 3
Mega Image
lun, 11/03/2024 18:30
Alexandreea
Segula
3
3
Mega Image
Alexandreea mie, 06/03/2024 23:10
HP Inc
0 5
BCR
mie, 06/03/2024 23:10
Alexandreea
HP Inc
0
5
BCR
Alexandreea mie, 06/03/2024 22:20
Telus International
1 7
Megagen
mie, 06/03/2024 22:20
Alexandreea
Telus International
1
7
Megagen
Alexandreea mie, 06/03/2024 21:30
Orange Services
7 3
AESAv-BB9
mie, 06/03/2024 21:30
Alexandreea
Orange Services
7
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 06/03/2024 20:40
Orange România
4 4
SG GSC
mie, 06/03/2024 20:40
Alexandreea
Orange România
4
4
SG GSC
Alexandreea mie, 06/03/2024 19:50
Mercedes-Benz
10 1
Electronic Arts
mie, 06/03/2024 19:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
10
1
Electronic Arts
Alexandreea mie, 06/03/2024 19:00
Titan Machinery
1 4
UiPath
mie, 06/03/2024 19:00
Alexandreea
Titan Machinery
1
4
UiPath
Alexandreea mie, 17/01/2024 20:40
UiPath
3 1
Mercedes-Benz
mie, 17/01/2024 20:40
Alexandreea
UiPath
3
1
Mercedes-Benz
| restanță
Alexandreea mie, 17/01/2024 19:50
HP Inc
2 9
Megagen
mie, 17/01/2024 19:50
Alexandreea
HP Inc
2
9
Megagen
| restanță
Alexandreea mie, 17/01/2024 19:00
Catena Racing Team
4 2
PepsiCo
mie, 17/01/2024 19:00
Alexandreea
Catena Racing Team
4
2
PepsiCo
| restanță
Alexandreea vin, 15/12/2023 20:50
Telus International
2 3
Electronic Arts
vin, 15/12/2023 20:50
Alexandreea
Telus International
2
3
Electronic Arts
Alexandreea mie, 13/12/2023 21:40
Lindab
6 2
Mobexpert
mie, 13/12/2023 21:40
Alexandreea
Lindab
6
2
Mobexpert
Alexandreea mie, 13/12/2023 20:40
Acopero România
5 5
ING
mie, 13/12/2023 20:40
Alexandreea
Acopero România
5
5
ING
Alexandreea mie, 13/12/2023 18:50
Mercedes-Benz
6 1
SG GSC
mie, 13/12/2023 18:50
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
SG GSC
Alexandreea mie, 13/12/2023 18:00
Titan Machinery
3 11
AESAv-BB9
mie, 13/12/2023 18:00
Alexandreea
Titan Machinery
3
11
AESAv-BB9
Alexandreea lun, 11/12/2023 21:10
BCR
3 7
Orange Services
lun, 11/12/2023 21:10
Alexandreea
BCR
3
7
Orange Services
Alexandreea lun, 11/12/2023 20:10
STB SA
9 4
Segula
lun, 11/12/2023 20:10
Alexandreea
STB SA
9
4
Segula
Alexandreea lun, 11/12/2023 19:20
RINF TECH
9 1
Mega Image
lun, 11/12/2023 19:20
Alexandreea
RINF TECH
9
1
Mega Image
Alexandreea lun, 11/12/2023 18:30
Impetum Group
5 6
Hidroconstrucția
lun, 11/12/2023 18:30
Alexandreea
Impetum Group
5
6
Hidroconstrucția
Alexandreea vin, 08/12/2023 21:40
SG GSC
6 0
Telus International
vin, 08/12/2023 21:40
Alexandreea
SG GSC
6
0
Telus International
Alexandreea vin, 08/12/2023 20:00
Orange Services
5 0
Titan Machinery
vin, 08/12/2023 20:00
Alexandreea
Orange Services
5
0
Titan Machinery
Alexandreea mie, 06/12/2023 21:40
ING
6 11
Lindab
mie, 06/12/2023 21:40
Alexandreea
ING
6
11
Lindab
Alexandreea mie, 06/12/2023 20:40
Electronic Arts
10 2
HP Inc
mie, 06/12/2023 20:40
Alexandreea
Electronic Arts
10
2
HP Inc
Alexandreea mie, 06/12/2023 19:50
Megagen
7 5
BCR
mie, 06/12/2023 19:50
Alexandreea
Megagen
7
5
BCR
Alexandreea mie, 06/12/2023 18:50
Hidroconstrucția
5 3
Acopero România
mie, 06/12/2023 18:50
Alexandreea
Hidroconstrucția
5
3
Acopero România
Alexandreea lun, 04/12/2023 20:10
RINF TECH
5 0
Impetum Group
lun, 04/12/2023 20:10
Alexandreea
RINF TECH
5
0
Impetum Group
Alexandreea lun, 04/12/2023 19:20
STB SA
1 1
Catena Racing Team
lun, 04/12/2023 19:20
Alexandreea
STB SA
1
1
Catena Racing Team
Alexandreea lun, 04/12/2023 18:30
AESAv-BB9
1 4
Orange România
lun, 04/12/2023 18:30
Alexandreea
AESAv-BB9
1
4
Orange România
Alexandreea lun, 27/11/2023 21:10
Segula
3 4
Mobexpert
lun, 27/11/2023 21:10
Alexandreea
Segula
3
4
Mobexpert
| avans
Alexandreea lun, 27/11/2023 19:20
Orange România
2 0
UiPath
lun, 27/11/2023 19:20
Alexandreea
Orange România
2
0
UiPath
| avans
Alexandreea vin, 24/11/2023 21:40
Mobexpert
6 9
ING
vin, 24/11/2023 21:40
Alexandreea
Mobexpert
6
9
ING
Alexandreea vin, 24/11/2023 20:50
PepsiCo
6 4
Hidroconstrucția
vin, 24/11/2023 20:50
Alexandreea
PepsiCo
6
4
Hidroconstrucția
| restanță
Alexandreea vin, 24/11/2023 20:00
Electronic Arts
3 1
Megagen
vin, 24/11/2023 20:00
Alexandreea
Electronic Arts
3
1
Megagen
| restanță
Alexandreea mie, 22/11/2023 23:10
Orange România
3 3
Telus International
mie, 22/11/2023 23:10
Alexandreea
Orange România
3
3
Telus International
Alexandreea mie, 22/11/2023 22:20
Catena Racing Team
6 1
RINF TECH
mie, 22/11/2023 22:20
Alexandreea
Catena Racing Team
6
1
RINF TECH
Alexandreea mie, 22/11/2023 21:30
Orange Services
3 5
Mercedes-Benz
mie, 22/11/2023 21:30
Alexandreea
Orange Services
3
5
Mercedes-Benz
Alexandreea mie, 22/11/2023 20:30
SG GSC
5 8
Electronic Arts
mie, 22/11/2023 20:30
Alexandreea
SG GSC
5
8
Electronic Arts
Alexandreea mie, 22/11/2023 19:40
Titan Machinery
2 7
HP Inc
mie, 22/11/2023 19:40
Alexandreea
Titan Machinery
2
7
HP Inc
Alexandreea mie, 22/11/2023 18:50
UiPath
3 2
Megagen
mie, 22/11/2023 18:50
Alexandreea
UiPath
3
2
Megagen
Alexandreea mie, 22/11/2023 18:00
PepsiCo
6 6
Segula
mie, 22/11/2023 18:00
Alexandreea
PepsiCo
6
6
Segula
Alexandreea lun, 20/11/2023 21:10
Lindab
0 5
STB SA
lun, 20/11/2023 21:10
Alexandreea
Lindab
0
5
STB SA
Alexandreea lun, 20/11/2023 20:10
Acopero România
3 12
Impetum Group
lun, 20/11/2023 20:10
Alexandreea
Acopero România
3
12
Impetum Group
Alexandreea lun, 20/11/2023 19:30
AESAv-BB9
5 7
BCR
lun, 20/11/2023 19:30
Alexandreea
AESAv-BB9
5
7
BCR
Alexandreea lun, 20/11/2023 18:30
Hidroconstrucția
10 1
Mega Image
lun, 20/11/2023 18:30
Alexandreea
Hidroconstrucția
10
1
Mega Image
Alexandreea vin, 17/11/2023 21:40
BCR
2 4
UiPath
vin, 17/11/2023 21:40
Alexandreea
BCR
2
4
UiPath
Alexandreea vin, 17/11/2023 20:50
ING
4 6
PepsiCo
vin, 17/11/2023 20:50
Alexandreea
ING
4
6
PepsiCo
Alexandreea mie, 15/11/2023 23:10
RINF TECH
3 6
Lindab
mie, 15/11/2023 23:10
Alexandreea
RINF TECH
3
6
Lindab
Alexandreea mie, 15/11/2023 22:20
Impetum Group
1 6
Catena Racing Team
mie, 15/11/2023 22:20
Alexandreea
Impetum Group
1
6
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 15/11/2023 21:30
STB SA
8 0
Mobexpert
mie, 15/11/2023 21:30
Alexandreea
STB SA
8
0
Mobexpert
Alexandreea mie, 15/11/2023 20:30
HP Inc
2 1
AESAv-BB9
mie, 15/11/2023 20:30
Alexandreea
HP Inc
2
1
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 15/11/2023 19:40
Telus International
9 4
Titan Machinery
mie, 15/11/2023 19:40
Alexandreea
Telus International
9
4
Titan Machinery
Alexandreea mie, 15/11/2023 18:50
Segula
4 6
Hidroconstrucția
mie, 15/11/2023 18:50
Alexandreea
Segula
4
6
Hidroconstrucția
Alexandreea mie, 15/11/2023 18:00
Megagen
7 1
SG GSC
mie, 15/11/2023 18:00
Alexandreea
Megagen
7
1
SG GSC
Alexandreea lun, 13/11/2023 21:10
Mercedes-Benz
3 4
Orange România
lun, 13/11/2023 21:10
Alexandreea
Mercedes-Benz
3
4
Orange România
Alexandreea lun, 13/11/2023 20:10
Electronic Arts
3 9
Orange Services
lun, 13/11/2023 20:10
Alexandreea
Electronic Arts
3
9
Orange Services
Alexandreea lun, 13/11/2023 19:20
Mega Image
5 2
Acopero România
lun, 13/11/2023 19:20
Alexandreea
Mega Image
5
2
Acopero România
Alexandreea lun, 13/11/2023 18:30
SG GSC
4 4
BCR
lun, 13/11/2023 18:30
Alexandreea
SG GSC
4
4
BCR
| restanță
Alexandreea vin, 10/11/2023 20:00
Acopero România
2 8
STB SA
vin, 10/11/2023 20:00
Alexandreea
Acopero România
2
8
STB SA
| restanță
Alexandreea mie, 08/11/2023 23:10
Acopero România
6 5
RINF TECH
mie, 08/11/2023 23:10
Alexandreea
Acopero România
6
5
RINF TECH
Alexandreea mie, 08/11/2023 22:20
Catena Racing Team
7 1
ING
mie, 08/11/2023 22:20
Alexandreea
Catena Racing Team
7
1
ING
Alexandreea mie, 08/11/2023 21:30
Lindab
4 3
Segula
mie, 08/11/2023 21:30
Alexandreea
Lindab
4
3
Segula
Alexandreea mie, 08/11/2023 20:30
Mobexpert
0 5
Mega Image
mie, 08/11/2023 20:30
Alexandreea
Mobexpert
0
5
Mega Image
Alexandreea mie, 08/11/2023 19:40
Mercedes-Benz
0 3
AESAv-BB9
mie, 08/11/2023 19:40
Alexandreea
Mercedes-Benz
0
3
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 08/11/2023 18:50
Impetum Group
4 4
STB SA
mie, 08/11/2023 18:50
Alexandreea
Impetum Group
4
4
STB SA
Alexandreea mie, 08/11/2023 18:00
Orange România
9 2
Titan Machinery
mie, 08/11/2023 18:00
Alexandreea
Orange România
9
2
Titan Machinery
Alexandreea lun, 06/11/2023 21:10
Telus International
4 8
UiPath
lun, 06/11/2023 21:10
Alexandreea
Telus International
4
8
UiPath
Alexandreea lun, 06/11/2023 20:10
HP Inc
3 15
SG GSC
lun, 06/11/2023 20:10
Alexandreea
HP Inc
3
15
SG GSC
Alexandreea lun, 06/11/2023 19:20
Megagen
3 8
Orange Services
lun, 06/11/2023 19:20
Alexandreea
Megagen
3
8
Orange Services
Alexandreea lun, 06/11/2023 18:30
BCR
10 3
Titan Machinery
lun, 06/11/2023 18:30
Alexandreea
BCR
10
3
Titan Machinery
| restanță
Alexandreea mie, 01/11/2023 23:10
AESAv-BB9
6 4
Telus International
mie, 01/11/2023 23:10
Alexandreea
AESAv-BB9
6
4
Telus International
Alexandreea mie, 01/11/2023 22:20
UiPath
7 4
HP Inc
mie, 01/11/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
7
4
HP Inc
Alexandreea mie, 01/11/2023 21:30
Orange Services
8 2
Orange România
mie, 01/11/2023 21:30
Alexandreea
Orange Services
8
2
Orange România
Alexandreea mie, 01/11/2023 20:30
BCR
5 1
Electronic Arts
mie, 01/11/2023 20:30
Alexandreea
BCR
5
1
Electronic Arts
| avans
Alexandreea mie, 01/11/2023 19:40
Mega Image
5 7
Lindab
mie, 01/11/2023 19:40
Alexandreea
Mega Image
5
7
Lindab
Alexandreea mie, 01/11/2023 18:50
Segula
3 7
Catena Racing Team
mie, 01/11/2023 18:50
Alexandreea
Segula
3
7
Catena Racing Team
Alexandreea mie, 01/11/2023 18:00
Titan Machinery
3 7
Mercedes-Benz
mie, 01/11/2023 18:00
Alexandreea
Titan Machinery
3
7
Mercedes-Benz
Alexandreea lun, 30/10/2023 21:10
Hidroconstrucția
5 5
Mobexpert
lun, 30/10/2023 21:10
Alexandreea
Hidroconstrucția
5
5
Mobexpert
Alexandreea lun, 30/10/2023 20:10
PepsiCo
5 4
Acopero România
lun, 30/10/2023 20:10
Alexandreea
PepsiCo
5
4
Acopero România
Alexandreea lun, 30/10/2023 19:20
STB SA
7 1
RINF TECH
lun, 30/10/2023 19:20
Alexandreea
STB SA
7
1
RINF TECH
Alexandreea lun, 30/10/2023 18:30
ING
3 4
Impetum Group
lun, 30/10/2023 18:30
Alexandreea
ING
3
4
Impetum Group
Alexandreea vin, 27/10/2023 21:10
Mobexpert
0 5
PepsiCo
vin, 27/10/2023 21:10
Alexandreea
Mobexpert
0
5
PepsiCo
Alexandreea vin, 27/10/2023 19:20
AESAv-BB9
4 4
Electronic Arts
vin, 27/10/2023 19:20
Alexandreea
AESAv-BB9
4
4
Electronic Arts
Alexandreea vin, 27/10/2023 18:30
Impetum Group
4 5
Segula
vin, 27/10/2023 18:30
Alexandreea
Impetum Group
4
5
Segula
Alexandreea mie, 25/10/2023 23:10
RINF TECH
0 2
ING
mie, 25/10/2023 23:10
Alexandreea
RINF TECH
0
2
ING
Alexandreea mie, 25/10/2023 22:20
UiPath
5 0
SG GSC
mie, 25/10/2023 22:20
Alexandreea
UiPath
5
0
SG GSC
Alexandreea mie, 25/10/2023 21:30
Lindab
8 4
Hidroconstrucția
mie, 25/10/2023 21:30
Alexandreea
Lindab
8
4
Hidroconstrucția
Alexandreea mie, 25/10/2023 20:30
Orange Services
5 3
Telus International
mie, 25/10/2023 20:30
Alexandreea
Orange Services
5
3
Telus International
Alexandreea mie, 25/10/2023 19:40
Orange România
2 3
BCR
mie, 25/10/2023 19:40
Alexandreea
Orange România
2
3
BCR
Alexandreea mie, 25/10/2023 18:50
Catena Racing Team
2 1
Mega Image
mie, 25/10/2023 18:50
Alexandreea
Catena Racing Team
2
1
Mega Image
Alexandreea mie, 25/10/2023 18:00
Mercedes-Benz
3 1
Megagen
mie, 25/10/2023 18:00
Alexandreea
Mercedes-Benz
3
1
Megagen
| restanță
Alexandreea lun, 23/10/2023 21:10
Hidroconstrucția
5 3
RINF TECH
lun, 23/10/2023 21:10
Alexandreea
Hidroconstrucția
5
3
RINF TECH
| restanță
Alexandreea lun, 23/10/2023 20:10
Impetum Group
6 1
Mobexpert
lun, 23/10/2023 20:10
Alexandreea
Impetum Group
6
1
Mobexpert
| restanță
Alexandreea lun, 23/10/2023 19:20
Mercedes-Benz
6 1
HP Inc
lun, 23/10/2023 19:20
Alexandreea
Mercedes-Benz
6
1
HP Inc
Alexandreea lun, 23/10/2023 18:30
Titan Machinery
1 7
Megagen
lun, 23/10/2023 18:30
Alexandreea
Titan Machinery
1
7
Megagen
Alexandreea vin, 20/10/2023 21:10
Mobexpert
5 3
Acopero România
vin, 20/10/2023 21:10
Alexandreea
Mobexpert
5
3
Acopero România
Alexandreea vin, 20/10/2023 20:20
Telus International
2 4
Mercedes-Benz
vin, 20/10/2023 20:20
Alexandreea
Telus International
2
4
Mercedes-Benz
Alexandreea vin, 20/10/2023 19:30
PepsiCo
6 6
Lindab
vin, 20/10/2023 19:30
Alexandreea
PepsiCo
6
6
Lindab
Alexandreea mie, 18/10/2023 23:10
Segula
6 3
RINF TECH
mie, 18/10/2023 23:10
Alexandreea
Segula
6
3
RINF TECH
Alexandreea mie, 18/10/2023 22:20
SG GSC
6 3
Orange Services
mie, 18/10/2023 22:20
Alexandreea
SG GSC
6
3
Orange Services
Alexandreea mie, 18/10/2023 21:30
HP Inc
5 10
Orange România
mie, 18/10/2023 21:30
Alexandreea
HP Inc
5
10
Orange România
Alexandreea mie, 18/10/2023 20:30
Mega Image
4 3
Impetum Group
mie, 18/10/2023 20:30
Alexandreea
Mega Image
4
3
Impetum Group
Alexandreea mie, 18/10/2023 18:50
Megagen
5 2
AESAv-BB9
mie, 18/10/2023 18:50
Alexandreea
Megagen
5
2
AESAv-BB9
Alexandreea mie, 18/10/2023 18:00
STB SA
7 0
Hidroconstrucția
mie, 18/10/2023 18:00
Alexandreea
STB SA
7
0
Hidroconstrucția
| restanță
Alexandreea lun, 16/10/2023 21:10
BCR
7 3
HP Inc
lun, 16/10/2023 21:10
Alexandreea
BCR
7
3
HP Inc
| restanță
Alexandreea lun, 16/10/2023 20:20
Electronic Arts
4 5
UiPath
lun, 16/10/2023 20:20
Alexandreea
Electronic Arts
4
5
UiPath
Alexandreea lun, 16/10/2023 19:20
ING
2 4
STB SA
lun, 16/10/2023 19:20
Alexandreea
ING
2
4
STB SA
Alexandreea lun, 16/10/2023 18:30
Hidroconstrucția
0 15